Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk a párom barátainak...

Mit vegyünk a párom barátainak, akinek első babájuk érkezik nyáron?

Figyelt kérdés

Nem tudjuk még a nemét, kb júliusban fog megszületni.


Amire én gondoltam: ruha (nem a legkisebb méretből, mert abból tuti kapnak mástól is), valami olyan játék, amiből nem 1 dbot szokás venni (egydarabos pl csörgő, de plüssből elfér több is), habtapi, mesekönyv (tudom, hogy sokára lesz, mire érti a meséket, de altatáshoz nem rossz, nem?)


Ezekből vagy ezeken kívül mit lehet adni, aminek értelme is van?



2022. jan. 8. 08:55
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
50%

Pelenka 😃

Őszintén, amennyi fogy, főleg az elején, Én annak örültem a legjobban. :D

2022. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
93%

Ne, fogalmad sincs, milyen stílusban fogják öltöztetni.

Én pl kifutnék a világból ha valami olyat hoznának, amit soha nem fogok ráadni a gyerekre.


Vásárlási utalvánnyal nem tudsz mellé lőni, és arra költik amire akarják

2022. jan. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
79%

Vannak kifejezetten pár hónapos babáknak való fejlesztő könyvek.

Rugdalózó mindig jól jön 62 vagy 68-as méretben, puha babaplèd, kapucnis törölköző, textilpelenka, kis csörgő, zörgő játék

Nyilván minden unisex színben ha még nem tudni a nemét.


Habtapit szerintem ne vegyetek, mert van aki nem is szereti, meg abból is több méret van, azt ők tudják milyen lenne jó.

2022. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
Én is az utalványt mondanám. Pelenkával nagyon mellé lehet lőni, ha nem olyant használnak. A mindenféle játékok akkor jók, ha nincs belőle amúgy ezer. Vagy ha tényleg csak mondjuk egy kicsi ajándékot akarsz vinni. Mi pl kaptunk egy 62-es rugit nyáron, tök szép volt, de mire belenőtt, már csak pizsinek adtam rá rugit, és ez pont egy vékonyabb volt anyagú volt (de már ősz lett és a kicsit melegebbeket adtam rá). Szóval kb mindennel mellé lehet lőni.
2022. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem írták, az ajándékutalvány jó lehet, mert úgyis a szülők tudják, mire van szükség. De a babáknak való fejlesztő könyv is jó, például ez:

[link]


Vagy popsitörlő, a fogyó eszköz, vagy textil pelenka, vmi szép mintás. Pelenkát inkább ne, mert nem tudni, nekik melyik válik be. Nekünk első gyereknél hoztak ismerősök, de mi nem szerettük azt a fajtát.

2022. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

A pelenka egyértelmű hogy nem, azért nem is írtam.


Utalvány szerintem is a legegyszerűbb lenne, de közeli ismerősök, így kicsit megúszósnak érzem.


A fejlesztő könyv szerintem tök jó, meg a pléd/törölköző, ezekből biztos sok kell.

2022. jan. 8. 09:18
 7/50 A kérdező kommentje:
#4, nem állt még össze fejben, "mekkora" ajándék legyen, olyan 15.000 ftig és pár darabig gondolkozom, amit így egyben oda lehet adni, de mégse csak egy csörgő.
2022. jan. 8. 09:20
 8/50 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem az utalvány nagyon hasznos és nem megúszós. Én sokkal jobban örültem volna neki, mint a 20. plédnek, plüssnek vagy bárminek.
2022. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
52%

Nővéremnek mikor meglett a baba én egy nyuszis csomcsogát vittem. Plüss rongy nyúlfejjel. Imádja, a mai napig alszik vele, pedig már 6 éves! Anyukánktól valami kacsás nejlon de belül szivacsos csócsálható könyvet és kulcs formájú rágókát kapott. Mindent eldobott, ezeket nem lehetett tőle megszerezni csakis cserével!! :D

Sudocream, Dologél, tejfakasztó tea, mellszívó, macis bundazsák (unisex és mivel májusig kellhet, így 80-ast vennék), tejfagyasztó tasakok, kislábas bébiételhez, gyümölcs cumi (bele lehet tenni és kinyomja a levét). Ezek nagyon hasznos cuccok! Ja és a fehér talpas rugi!!! Nem marad rajtuk a zokni és a cuki kiskesztyű sem csak ha oda van szigszalagozva a ruhához! :D

2022. jan. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
91%

A Mamas&Papas oldalán sok jó ötletet találsz ajándékokhoz.

Vannak ajándékok szülőknek, újszülötteknek, kézlenyomat készítő, babás képkeretek, emlékalbumok, ajándékutalvány, ajándékcsomag stb

De egyébként egy fehér alapon egyedileg feliratozott bodyval sem lehet mellé lőni.

2022. jan. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!