Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelus jön fel elől...

Melyik pelus jön fel elől magasabbra?

Figyelt kérdés

3hós fiam sajnos ki szokott pisilni a hasánál a Pampersből, Liberóból, és a Rossmann-osból is.


Fürdetéskor, peluscserekor már észrevettem, hogy hatalmas intenzitással tud pisilni.


Nektek melyik pelenka vált be, ami jobban benntartja a locsolócső akcióit?



2022. jan. 9. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lefelé hajtod a kukacot tisztábatevéskor? Néha, ha ezt elfelejtettem, akkor ázott ki a hasánál. 🙂
2022. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

Az én fiamnak a Babylove vált be.


Próbáld elől kicsit felhúzni, aztán a derékrészt egy kicsit lefele nyomni, ahogy beragasztod a pelit, kvázi egy kis bugyros hurkot képezve pisicsapdának.


#1 Én mindig lehajtottam, de ahogy izeg-mozog a pelusban előbb-utóbb elfordul a fütyi, pisiléskor meg úgyis merevedése van.

2022. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2. Nekem a lefelé hajtás bevált. Azért javasoltam.
2022. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én pelenkáztam a már 30-as fiamat még megkötős nylon+pelenkabetét volt, én is hasonlót csináltam, mint a #2, hogy a betét elejéből csináltam egy kis dudort, így ha a pisiléstől felállt neki, abba lőtte a csurit, nempedig ki a hasánál.
2022. jan. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Bocsi, hogy nem tudok segíteni, de ezeket olvasva örülök, hogy lányom van. 😀


Ő még csak akkor pisilt ki a pelusból eddig, amikor a csurig telt esti pelenkában rákezdett egy reggeli pisire.

2022. jan. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
5 bocs de kit erdekel?
2022. jan. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

#5 Pedig fiúknál nem is a kipisilés a legnagyobb pisis alkotás.


Képzeld el, hogy a pelenkázón kibontva fekszik a hátán, gügyögsz hozzá, bohóckodtok, és hirtelen pisi indul! Jóóó nagy sugárban telibe kapva téged, saját magát, és mindent a környéken! 🤣🤣🤣

2022. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

5, nem nagyobb kaland fiút pelenkázni. Lànyom sokkal többször eláztatott mindent.


Kérdező!

Bármely pelenkával megteheted azt, hogy jobban felhúzod elől.

Ha így bevágna a combnál, egyszerűen válts nagyobb méretre.

Egyébként lehet ez szimplán is megoldaná a gondodat.

A legtöbb pelenka nem jó a ráírt kilóhatárig. Alkattól vagy pisimennyiségtől függően van hogy kettővel nagyobb pelenka is kellhet, mint ami kiló szerint jó lehet.

2022. jan. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Egy tipp, ami az én fiamnál bevált a pisis balesetek csökkentésére:


Pelenkázáskor próbáld meg "megpisiltetni":


Bontsd ki a pelenkájából, és törölgesd meg az alhasát nedves törlőkendővel. Ha ettől elkezd pisilni, csukd vissza rá a pelust amíg végez.


Főleg akkor hatékony ez, ha merevedése van, jelezve, hogy feszít a hólyagja és csak a pisilési reflexre vár.

2022. jan. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tescos fred&flo prémium vált be nekünk, ennek a felső peremén is van nedvességfelszívó rész.

[link]

2022. jan. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!