Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet az, hogy 10...

Mitől lehet az, hogy 10 hónapos kisfiam ma már negyedszer csuklik elég erősen?

Figyelt kérdés
Már a pocakomban is sokat csuklott, meg picinek is, mikor még csak anyatejet, majd tápszert kapott. Mióta elkezdtük a hozzátáplálást, nagyon megritkultak a csuklásai, ma viszont behozta a dolgot.. kicsit idegesít és kezdek aggódni, hogy valami más állhat esetleg a háttérben. Azt tudni kell róla, hogy ha egyedül akar inni de már kevés van az üvegben, akkor nem dönti meg, csak a levegőt szívja, viszont ez eddig nem okozott ilyet. Fogzással is úgy állunk, hogy 3 aprócska fog növöget, ezzel már 8 kibújt, viszont szerintem valahol megint úton van 1-2,mert rettentően nyálzik, és nagyon erős a nyála. Teljesen kicsípte a nyakát, folyamatosan vakarózik. Ez is okozhat esetleg csuklást, hogy ennyi nyála van? Esetleg hogy túl sokat nyel le, vagy felrenyel vagy nemtudom. Holnap megyünk oltásra, úgyhogy megkérdezem a gyerekorvost mindenképp, de jó lenne nem végig aggódni az éjszakát 🙈

2022. jan. 9. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az okat a csuklasnak nem tudhatom, viszont azt megfigyeltem meg a 3 eves nagylanynal is, hogy ha 1 nap elkezd csuklani, akkor egesz nap elojon nala parszor. Utana hetekig semmi megint. Aztan jon megint egy nap, es egesz nap tolja szegeny reszletekben.
2022. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csuklott a lányom, ha elkezdett fázni. Nem tudom miért. Ahogy kapott egy extra réteg ruhát, abba is maradt. Ő is folyamatosan csuklott a hasamba. Nem találtál valami összefüggést a csuklások között?
2022. jan. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nemigazán vettem észre összefüggést, elég régen csuklott ennyire utoljára
2022. jan. 9. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is sokat csuklik, de nem szoktam ezen ennyit filózni, mint te, gyerekek sokat csuklanak és garantálom, hogy, holnap is ezt a választ fogod kapni.
2022. jan. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!