Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikrekkel vagyok terhes,...

Ikrekkel vagyok terhes, vannak itt ikres anyukák?

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok?

Mire készüljek fel?

Mennyivel több babaruha kell?

Írnátok tippeket, tanácsokat?



2022. jan. 9. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Facebookon biztosan van ikres anyukás csoport.
2022. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs facebookom
2022. jan. 9. 21:24
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor legyen, mert ez itt nem egy támogató közösség, arra pedig szükséged lesz. Ide ketrecharcolni jár az ember, hogy a stresszt levezesse.
2022. jan. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mindenhol vannak kedves emberek...
2022. jan. 9. 21:42
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Hármas ikreink vannak. Nehéz általánosságban válaszolni. Arra készülj, hohy két babád lesz és az ezzel járó mindem szépségre és nehézségre. Én nehezebbre számítottam mint amilyen lett. Nem könnyű, de nem is olyan vészes, de ez biztos baba és szülő páros függő, ki mennyire bírja a strapát stb. Mi nagyjából 3-szor annyi ruhával készültünk mint amennyit az első gyermekünknek vettünk. Babakocsit mindenképp körültekintően válassz, mert sok gondot tud okozni, ha nem jó. Ebben is mindenki másra esküszik (egymás melletti, mögötti stb). Facebookon amúgy van két nagyobb ikres anyukás csoport is, ahol rengeteg tapasztalat van mar a terhesség alatti kérdések kapcsán is, de egészen a kamaszkorig. Egy egyszerű fotó nélküli profilt érdemes szeirntem csinálni, ha sok kérdésed van, bizonytalan vagy.
2022. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jan. 9. 21:58
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pfuh,oda nem egy pár ruhával fog több kelleni,hanem úgy még egy belőled,kitartást.🤣

Én a ruhák helyett mindenféle olyan kütyüt keresnék ami gyorsítja,egyszerűsíti a dolgokat.Egy babánál is jól jön sok minden nem hogy egyszerre kettőnél.


Gondolok itt pl a bébiétel készítőre,sterilizálóra,tápszer kimérőre (ha tápszeres lesz akár csak az egyik is),ilyesmikre.

Nem tűnnek nagy dolgoknak ezek,de amikor egy helyett már 2 üvölt akkor minden perc számít.Az idegeidnek is.🤔

2022. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ikreim vannak. Szerintem nem lehet előre felkészülbi. Ideszállal készülj mindenképp.

Amit az utolsó ír azok jó tippek. Pl hinta vagy pihenő szék is jó szolgálatot tud tenni. Babaruha nyilván kétszer annyi kell, de függ pl attól is h vegyes páros e.

Lépj be Facebookon tényleg nagyon sok jót lenet olvasni.

Nekünk tápszeresek voltak, én vettem 16 cumisüveget h ne kelljen állandóan hulla fáradtan mosogatni, csak egy nap egyszer.

Babakocsi választásnál gondold végig h mennyire es hol fogod használni, illetve próbáld ki mind a két fajtát. Nekem pl az egymás mögötti nem jött be. Az egymás mellettivel is simán elférek a legtöbb boltban. Irj nyugodtan privatba ha van kérdésed.

2022. jan. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jan. 10. 09:12
 10/13 A kérdező kommentje:

És még a neveken gondolkozom:

Lili-Eszti

Eszti-Fèlix

Bence-Félix

Ez milyen a vetetéknév Nagy.

2022. jan. 10. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!