Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » !9 hetes terhes vagyok ikrekke...

!9 hetes terhes vagyok ikrekkel.sajnos a párommal szakítottunk,és rajta kívül senkim sem volt/van.se család,se rokonok, szó szerint senki.nem tudom hogy egyedül bemerjem e vállalni őket, egyedül nem tudom hogy képes vagyok e rá?!

Figyelt kérdés

2020. szept. 15. 17:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
65%
Nincsen senkid?se rokon se semmi?
2020. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
15%
Szia. Esetleg barátok? Én 13 vagyok de minden álmom az ikrek csak sajnos 1% esély sincsen rá. Vagy amíg dolgozol vagy valami abba az időbe egy bébiszitter? Hidd el ha valaki ikreket vár az csodálatos dolog. Tudom könnyen beszélek mert gyerek vagyok de ez a kérdésed azon múlik mennyire szeretnéd őket mert ha nagyon nagyon biztos ki fogsz tartani mellettük ha meg nem be következik hogy el veteted őket:(. Szerintem mindenképp tarsd meg mert sokak szeretnének ikreket és nem lehet nekik. De ha nem vagy képes rá szüld meg őket és add örökbe hátha valaki olyan kapja akiknek minden álma hogy ikeri legyenek. De mielőtt kérdezi valaki nem nem vagyok az abortusz ellen, vannak helyzetek amikor muszáj de a legjobb amit tehetsz a babák erdekében ha úgy gondolod hogy nem vagy rá képes akkor az az hogy örökbe adod. De ki vagyok én aki megmondja mit teszel "sokszor el felejtem az agy vezet nem a szív "(Horváth Tamás&Raul (most nem tudom melyik száma de ha azt be írod persze ha érdekel hogy éjjel fel riadok biztos ki adja) remélem jól döntész de hidd el ha ikreket vársz az csodás dolog (lehet mindenki ezt mondja akinek ikrei lettek) és az is csodás dolog ha ott tartod a karjaidba őket. De még az is lehet hogy az egyik élet elmegy nem tudhatod de hidd bármire képes az ember ha nagyon elszánt remélem azért tudtam valamennyire segíteni és a legjobb lesz mindegyikőtöknek:)
2020. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Szó szerint senki, ezért félek
2020. szept. 15. 17:22
 4/42 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagyok túl jártas a témában, de szerintem nem lehet ennyi idő alatt elintézni egy abortuszt.
2020. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
48%
Ne vallald be.
2020. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
4/5 hidd el,el lehet☹️
2020. szept. 15. 17:25
 7/42 anonim ***** válasza:
89%
Lakásod van?
2020. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
74%

Lakast, albérletet ,rezsit fizetni, a pelenka, a tapszer,

a babakocsi a ruhák stbstb.


Arra kevés lesz a gyerektartás

2020. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Lakás hála istennek van, apuka is fizetne,de most nem feltétlenül az anyagi részére gondoltam.egyértelmű, hogy az sem elhanyagolható,de inkább az a baj hogy 0 segítséggel hogyan?!!
2020. szept. 15. 17:30
 10/42 anonim válasza:
97%
Ha fizetne az apuka gondolom látni is szeretné a gyerekeit nem? Ha igen napi 1-2 óra vagy csak hetente 1-2 óra de sokat segítene az nem megoldható? Vagy kicsit se akarja látni a gyerekeit de akkor igazi patkány
2020. szept. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!