Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikres anyukák! Tényleg igaz...

Ikres anyukák! Tényleg igaz az a "legenda",hogy akik ikrekkel voltak várandósók már az elején erős csíkos terhességi tesztet kaptak? A teszt vonal olyan erős volt mint a control csík vagy erősebb?

Figyelt kérdés

2020. szept. 13. 17:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
A terhesteszt nem ultrahang. Az csak a szervezet hcg szintjét mutatja.
2020. szept. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudom.... De a hcg néha magasabb szokott lenni már az elején az ikres anyukáknak. Esetleg ikres anyuka vagy? megírnád neked milyen volt a teszted ? :)
2020. szept. 13. 17:39
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Erős tesztem volt már a kimaradt menzesz előtti nap. Egy babám van. 1 voltam :)
2020. szept. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Az első terhességnél a nem árt napján du olyan erős volt a csík mint a kontroll csík. 1 baba lett

A 2. terhességnél nemvárt előtti nap (elszámoltam magam 😋) halvány pozi volt. Másnap reggel már szintén olyan mint a kontrol egy baba volt (elvesztettük 7. Héten)

Az ikreknél már kb 2 napja késett a mensi. Semmivel sem volt erősebb a csík mint a többi terhességnél.

2020. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem volt extra erős, de menzesz előtt 3 nappal már jól látható volt.
2020. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Szia nekem ugyanolyan erős volt mint a másik csík. 37hetes ikres kismama, te is ikreket vársz? :) gratulálok ha ikres ha 1 baba sok boldogságot, egészséget 🥰👣👣💓💓
2020. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Az ikreknél és az egyedül jött babámnál is egyformán erős volt...


illetve az ikreknél a kimaradt mensi utáni 3 napon lehetett csak a tesztre mondani, hogy na akkor ez tutira pozitív. Pedig nem fogantak a ciklus végén (egy esélyük volt a hónapban). Úgy látszik, ilyen is van.

2020. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
63%
Nekem menzesz elött 4 nappal màr halvàny pozi lett a 20 as èrzèkenysègű teszt. Egy baba van 😊
2020. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Dejó ezeket olvasni ! :)))) Egyébként szedtetek valamit ami miatt ikrek lettek, vagy volt akinek genetika miatt vagy spontán? :)
2020. szept. 13. 21:39
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk lombik volt. #5 vagyok
2020. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!