Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikrekkel vagyok terhes, van...

Ikrekkel vagyok terhes, van valamelyik kórházba arra lehetőség, hogy a férjem bejöjjön napközbe?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy kis segítség. A nővérek nagy része az én kórházamba elég bunkó, szóval jobb lenne egy támogató normális ember, mondjuk a férjem. :) Nem minden áron, tehát egyértelműen ha kell megoldóm egyedül. De jó lenne ha nem kezdenének velük mindenféle hülyeséget itatni, szeretném őket rendesen szoptatni.

2020. nov. 19. 10:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%
Állami kórházban nincs most erre lehetőség. Vírus van. :/
2020. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Maximum magán intézményben. Államiban jelenleg mindenhol látogatási tilalom van. Azt nem írtad mikor szülsz. Mert ha még hónapok, akkor addig még bármi lehet.
2020. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
59%
Magánkórházban sok százezerért a szomszédot is viheted. Állami kórházban meg ki kell bírni azt a pár napot, ahogy sokan kibírtuk már.
2020. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
36 hétben járok. Annyi minden változik, hogy nem tudom melyikbe menjek. Van olyan ahol magánba is vannak korlátozások bőven. Nem akarok felesleges meglepetést.
2020. nov. 19. 11:01
 5/35 anonim ***** válasza:
87%
Szoptatásbarát kórházat keress, úgy tudom a Péterffy pl az, de a tatabányai biztosan. De a férjed sehova sem mehet be állami kórházba.
2020. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak magán jöhet szóba, ha ragaszkodsz a férjedhez.
2020. nov. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Budapesti vagyok. Tatabánya egy kicsit mesze van. 🙂

Péterfyről sok negatív véleményt hallottam. Esetleg szült ott valaki?

2020. nov. 19. 11:06
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Iker terhesség esetén is ennyire lehet válogatni a kórházak között a terhesség végén?
2020. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem minden áron, de két gyerek, plusz valószínűsíthető császármetszés. Jól jönne egy támogató ember, aki tud segíteni.
2020. nov. 19. 11:08
 10/35 A kérdező kommentje:
Alapból meg van, hogy hova megyek, de ha találok egy jó lehetőséget, ahova befogadnak, akkor váltanék. Azért az nincs, hogy egyszer csak berontok valahova, hogy hello megjöttem 😃
2020. nov. 19. 11:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!