Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kétszintes házban lakó babások...

Kétszintes házban lakó babások,1-1,5 éves gyekőcötöknek milyen játékok, kellékek, bútorok vannak a lenti nappaliban és fent a szobájában? Ötleteket szeretnék!

Figyelt kérdés
Most költözünk és tanácstalan vagyok főleg a nappalit illetően, milyen bútorok, játékok legyenek külön oda? Elszeparákjak-e sarkot ott neki ill. azt hogy oldjam meg?
2010. szept. 8. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van hozzá helyed akkor mindeképp kialakitanék neki lennt egy játszósarkot a lenti szinten is,hiszen a nap tulnyomó részében lennt vagytok(legalábbis mi szinte csak aludni megyünk a szobájába).

Attól függ mekkora a baba, játszószőnyeg, játszósátor, kisasztal kisszék,játékok a tároló dobozban.

Nálunk fennt a szobájában is van kisasztal kisszék, kiskonyha játékok bár ott nem sokat vagyunk,legalábbis nyáron tuti nem.Most hogy bejön a rossz idő itt is ott is leszünk szerintem.

2010. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs most olvastam hogy megirtad a gyermek korát,akkor a játszószőnyeg kilőve:)
2010. szept. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lent is fönt is egyforma mennyiségű játéka van.Probálkozhatsz a sarokkal,nálunk nem jött be.Ide megy oda megy viszi hozza...De a játékok cserélődnek,valami mindig van a kezében,ha föl vagy lemegyünk.
2010. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!