Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák a ti babátokat napközb...

Anyukák a ti babátokat napközben is a kiságyban altatjátok vagy a nappaliban, vagy épp ahol éri az álmosság?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! 4 hónapos a kis lányom ő mindig a kiságyban alszik, este is és nap közben s máshol nem is tud elaludni szerencsére... Kivétel a babakocsi, de mostanában ott inkább csak nézelődik, ritka már mikor el is alszik benne.
2010. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze, azt szokta meg, így az esti alvással sincs gond
2010. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19 hós de mindig ott altatom.Van,hogy elalszik az ágyon de akkor is beteszem az ágyába.Amugy a kiságyában hamar elalszik,bezzeg ha kint van csak forgolódik:)
2010. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen, napközben is a kiságyban alszik

16 hónapos

2010. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Napközben bárhol(szerencsére nem okoz neki gondot,így akár séta közben alszik a kocsiban,akár a maminál az utazóágyban,vagy a nagyágyunkon,sőt volt,hogy elaludt evés közben az etetőszékben,na onnan azért áttettem az ágyába :))))),de éjjel az ágyában alszik.
2010. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Utolsó válaszoló a te babád akkor ugyan ugy alszik ahogy az enyém.én mondjuk örülök h nem a kiságyban alszik nappal mert igy akkor akárhol el tud majd aludni és nem lesz az a gond hogy ő csak a saját ágyában alszik.amugy éjszaka ő is a kiságyban alszik.akkor lehet hogy nem is csináljuk rosszul
2010. nov. 6. 18:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Az én lányom is bárhol elalszik napközben,kivéve a kiságy:)))!Viszont éjszaka ,meg csak ott hajlandó!4 hónapos
2010. nov. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is a kiságyába,nyugodt körülmények között szeret aludni és én ezt most még egyellőre nem is bánom!Ha itt-ott aludna akkor abból csak rövid alvások lennének és akkor csak nyűgösködne egész nap a kialvatlanságtól!De való igaz,hogy majd én is hamarosan szeretném pl az anyukámnál is elaltani!Sose nemtudni,hogy olyan program adódik nekünk apával,hogy ott kelljen aludnia!Eddig ez úgy volt,hogy anyukám vagy anyós eljött de ahogy naggyobbodik szeretném ha a nagyiknál is eltudna aludni,de ott is majd kiságyba tehát nem éppen ahol éri az álmosság!Én is szeretek csendes,nyugodt körülmények között aludni,hát akkor még egy kisbaba!?
2010. nov. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az enyem is barhol elalszik napkozben es barkinel de rajottem, hogy ha kisagyba teszem akkor hosszabb ideig nyugodtabban tud aludni. Maskent 20-30 perc alatt kipattan a szeme. Kisagyba ebed utan alszik 1,5-2 orat is de pl. ha a nappaliba alszik el akkor 30 perc mulva mar felugrik es jatszani akar. :) 9 honapos
2010. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


13 hós kislány.Bárhol általában a nagyágyban viszont este szó nélkül a kiságyban így szokta meg.Még ha rossz is a mert délután 2 órákat alszik és nem tudom otthagyni nagyon nekem az este a fontos.

2010. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!