Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igy zajlik az éjszaka! elalszi...

Igy zajlik az éjszaka! elalszik19kor felkel22kor (nem tudom most már 2 hete igy van) én bemegyek kiveszem lerakom az ágyra és mellé bujok! Ezzel rendben volt is minden eddig! De most mi történik?

Figyelt kérdés
nem nyugszik meg mellettem sem!este nagyon sokat eszik (mindig)főzi +tápszer,tehát éhes nem lehet!!elég nagy baba és sokan azt mondják hogy mivel ilyen nagy baba ezét éjjel nem kell neki már enni adjak neki teát!vagy?már teljesen tanácstalan vagyok
2010. szept. 8. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? Mennyit vacsorázik? Lehet hogy épp túleteted, és ez nyomja a gyomrát, és nem esik jól neki, vagy még nem elég fáradt...
2010. szept. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
6hós
2010. szept. 8. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem este még szüksége lenne a tápszerre. Nagyon kicsi baba ő még, hogy azt elhagyjad nála.
2010. szept. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
este kap tápszert
2010. szept. 8. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok - Kócos Barby - Mi volna akkor, ha megemelnéd a tápszer adagját, hogy jóllakjon. Vannak 6 hósan már tejbe dara pépek is, amivel megvacsoráztathatod, és ha kér egy kis adag tápszerrel még megfejelve, biztos elalszik, akár átaludva az éjszakát. Próbáld meg kikísérletezni.

Egy 2 éves és egy 4 hónapos kisfiúk anyukája

2010. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát nem is tudom...mi a lányunkat 6 hósan este 9-kor fektettük le, most 7,5 hónaposan fektetjük 8 óra körül. 9-kor kapott vacsira tápszert, büfi, jóéjt puszi és kész. előtte 5-6 körül evett szintén tápszert, délelőtt volt gyümölcs és délben főzelék. persze reggel is tápszer, magyarán 5-ször evett.

Nem tudom, hogy mekkora a babád, és mennyit eszik, de nekem soknak tűnik a tápszer a főzelékkel együtt. Azt hiszem ezt a kettőt megbonthatnád, tehát fürdés előtt 2-3 órával egyen főzeléket, legyen ez 19-kor, fürdés után pedig ihat tápszert.

egyébként könnyen kipróbálhatod, hogy éhes-e, megkínálod egy kis tápszerrel, vagy valamilyen teával, ha elfogadja, éhes, vagy legalább is szomjas, amit nem is csodálnék egy ilyen komplett vacsi után. De megébredhet a fogzás miatt is, illetve a szeparációs szorongás is jelentkezhet, bár ez utóbbi nem valószínű, ha melletted sem nyugszik meg.

azt sem írtad, hogy mi történik, miután megébred, tehát mikorra hogyan alszik el ismét, illetve megébred-e éjjel, mert a 22 óra még nem tekinthető annak, legalább is akkor éppen hogy elkezdődik.

2010. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!