Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt szokta meg...

Mennyi idő alatt szokta meg babátok, hogy nincs több cici? Jól csinálom így? Lent.

Figyelt kérdés
1,5 éves a kisfiam, úgy döntöttem, hogy nincs több szopizás, így elkezdtem szépen leválasztani. Este, reggel, nappali alvás előtt és éjjel is 1x kérte.Tegnap este nem kérte, simiztem és elaludt, éjjel is ahogy megébredt vissza símogattam. Reggel kérte a cicit, adtam neki, mert apa hajnalba jött haza, neki aludnia kellett.Nappali alvásnál is kapott, mert éppen fogzik és nagyon nyűgi volt.Most este nem adtam neki, mondtam, hogy a cici is pihen stb. 10-20 percet sírdogált, közben simiztem, hozzám bújt és elaludt.
2010. szept. 8. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Nekem egy éves a fiam,két hete választottam el.Nehezítette a dolgom, hogy soha nem fogadott el cumisüveget.Egy ideje puhacsőrösből iszik,így abban adtam előbb a déli alvás előtt tápszert,majd az esti,majd a reggeli.Ez a három cicizés volt,de nem volt sok tejem már.Pár nap alatt megszokta,hogy tápszerivás,majd alvás jön.Egy hátulütője van a dolognak, hogy most már ott kell maradnom vele, amíg elalszik.Eddig cicin elálmosodott,beraktam a kiságyba,és elaludt.Most is melléfekszek,amíg megissza a tápszert,de meg kell várnom, amíg elalszik.Sírni nem hagyom,így megvárom.Lehet,most rontom el, de akkor sem hagyom sírni.
2010. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kisfiam is csak sírdogált, inkább nyüszinek mondanám.
2010. szept. 8. 22:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogja megtörni a dolog, vagy csalódni bennem, hogy nem kapj többet. Ilyen hülye gondolatok keringenek a fejembe.
2010. szept. 8. 22:19
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoptatnám még, de már érzem, hogy nagyon gyenge vagyok és fáradékony. Nincs bennem semmi vitamin, de közben meg önzőnek érzem magam, hogy megfosztom a szopizás örömétől.
2010. szept. 8. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
egyszerre ne akard leszoktatni, fokozatosan hagyj el egyet. Én 1,5 éves korára már elértem az esti 1x alkalomig, aztán egy este nem adtam neki, helyette mesét olvastam, ez váltotta ki. Azóta se kérte :D
2010. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!