Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok valami normális...

Ajánlanátok valami normális cumisüveget? Az Aventeset legszívesebben kihajítanám az ablakon.

Figyelt kérdés
Teához kellene 10 hós kislánynak. Vettem az Avent tanulóübeg szettjét, igaz, hogy még nem a csőrt használjuk, hanem a cumit, de akárhányszor megtöltöm mindig folyat utána, hiába csavarom rá rendesen. Csőrös még nem jó nekünk, nem fogadja el. Az se baj, ha nagyobb mint 2,5 dl, elég sokat iszik.
2010. szept. 8. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Tommee Tipee termékeket,nekem beváltak.Én is Aventessel kezdtem,de nagyon hamar lecseréltem őket.
2010. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekünk cumisüvegből két márka vált be: Tommee Tippee és a MAM:


[link]


[link]

2010. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. szept. 8. 22:06
 4/12 anonim ***** válasza:
MAM.
2010. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én először szintén Aventes cumisüveget vettem, nem fogadta el a kislányom, a mai napig sem. Utána vettünk Mam-os cumisüveget, amelyiknek az alja is csavaros és szétszedhetős, soha nem tudtam úgy összecsavarni, hogy ne csöpögjön valahonnan. Aztán vetettem a férjemmel dm babylove-os cumisüveget, na az bevállt, azóta vettem még egyet, tápszeres kiegészítést is kap a babám, azóta vettem teának is dm-es cumisüveget. A mai eszemmel nem venném meg a drága cumisüvegeket, rögtön a dm-essel kezdenék. 500-600 ft. körül van az ára, de a múltkor kettő volt egybecsomagolva akciós volt.
2010. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi Tommee Tippee cumisüveget vettünk, míg meg nem született a lányunk....3 hetesen már használnunk kellett...azóta 7 hónapos, és még mindig azzal eszi a tápszert! Nekünk nagyon bevált és nem szokott le a ciciről sem!
2010. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az Aventes folyik,de mi rájöttünk ha lassan tekerjük rá nem folyik.Az okát nem tudom.A tomie tippi tényleg nagyon jó.
2010. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Mam -os cumisüvegek vannak,a szétszedhetőek,és nagyon bevált.Sajnos 10 napos korától szükség van rá ,mivel azóta tápszeres.Az aventesből,egyszerüen nem tudott inni a Drágám,még most tanulta meg hogy kell,pedig már 4 hónapos.
2010. szept. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
MAM! Nagyon jó termékek! Tuti, ott dolgoztam!
2010. szept. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk csak a NUK-os vált be mindenben! :)
2010. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!