Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nem szabad játszani a...

Tényleg nem szabad játszani a babócával az etetőszékben?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy sokak szerint tilos csak úgy belerakni (természetesen felügyelett mellett gondolom) és játékot adni neki, mert nem fogja tudni, hogy az az evés helye. Eddig a babaülésben etettük, most kapott széket, de a babaülésben is szokott csak játékból is ülni.
2008. dec. 15. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem, ha olyan dolgom van, amikor nem tudok rá figyelni, mert pl. oda teszem az ebédet és félek, hogy láb alatt lenne, de a járókában nem marad, akkor bele teszem. De nem játékot adok neki, hanem kekszet vagy kiflicsücsköt, mire elmajszolja végzek is. Ez olyan, mint a kiságy, ott sem adsz neki ételt, mert nem arra való, hanem, hogy aludjon benne.
2008. dec. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kisfiamat kajálás után szoktam bennehagyni egy kicsit. Ha megette az egészet ami a tálban volt akkor megkapja a tányérját hogy ismerkedjen vele. Ha nem evett meg mindnet akkor babapiskótát kap.

Lehet más szerint rosszul teszem, de nem érdekel, neki igy jó és ezt szokta meg. Egyébként eszik rendesen a "Kis Kópé".

2008. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bele szoktam tenni, ha a konyhában van dolgom, mert nagyon jól elvan, elnézelődik. A járókában ordít, mert nem lát ki belőle. Talán rosszul teszem? Fel sem merült bennem. Ha eszünk, akkor elég hamar végez, bár 8 hónapos létére elég rossz evő. Inkább csak tej kéne neki, alig eszik pár kanálkával bármiből. Viszont azt nem veszi el tőlem, nem keni a hajára, elég hamar végzünk, aztán elfordul, hogy nem kell. Szóval nem játszik a kajával. Nem hiszem, hogy ez ettől függ.
2008. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!