Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8.5 hónaposan már ülhet addig...

8.5 hónaposan már ülhet addig az etetőszékben míg főzök? 30-40 percet?

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:

ha magátol felül akkortól akárhol ülhet.

nekem még kislányom nem teljesen tud felülni, olyan félig ülö helyzetben megtámasztja magát, de mivel sokszor nem bírok vele, ezért amíg látom hogy kényelmes pl babakocsiban ott ültetem, de látom pl hogy max 5 perc múlva maga csúszik le, ekkor már nem kényelmes neki.

de ha tök egyedül tud már ülni akkor persze.

2011. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bír ennyit ülni egy helyben??

Egyébként persze, de ne csodálkozz, ha vonyítva ki akar jönni, mert unja magát "bezárva" :)

2011. máj. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Felülni és megülni magától a babának szerintem sokszor külön időpontokban következik be.

Ha megtud stabilan ülni alap esetben támasz nélkül is, akkor szerintem ültetheted.Ha úgy látod sokszor lecsúszna, akkor még fárasztó neki.

Ha nem jó neki úgyis tiltakozik:) !

Ennyi idősen a fiam a kompot hajtotta mellettem a konyhában... ő nem maradt egy helyben 40 percig...

2011. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha ott marad....

A fiamat nem tudtam volna ennyi ideig egy helyben tartani.

Mászott miindenfelé.A babád ennyi idöt ül egyhelyben??De jó neked. :)

2011. máj. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
M'r fel tud ülni egyedül, mászásból vagy oldalfekvésből. Ő is örökmozgó, és mióta a napokban elkezdett felállni a bútorok mellett, már nem hagyhatom felügyelet nélkül. A járókában üvölt, mert be van zárva. Az etetőszékben meg míg gyorsan fölrakom a kaját adogatom neki vissza a játékot, bohóckodok neki, így mivel magasabban van, jobban lát és újdonság, így ott kibír egy kis időt. Jó, lehet nem 40 perc, nem mértem :)
2011. máj. 13. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!