Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Siesta vagy Elefanten? Melyikr...

Siesta vagy Elefanten? Melyikre szavaztok?

Figyelt kérdés
Ma veszek cipőt a lányomnak és a kettő között vacilálok. Még nem megy egyedül, csak bútorokba kapaszkodva. 9 és fél hónapos. Mekkorát vegyek neki?
2010. szept. 9. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az elefantent nem ismerem, nekünk siesta volt az első, azóta is többségében siestát veszek, én nagyon szeretem ezt a márkát.


Méretilet kicsit (0,5-1 számmal) legyen nagyobb mint a lába, mert ha pont jó, azt nagyon hamar kinövi.

2010. szept. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a Superfit vált be, cipőben ,szandálban egyaránt csak azt veszünk. Ez a márka nem merült fel?
2010. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak ez a kettő érdekel. Azért köszi.
2010. szept. 9. 12:29
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg inkább Elefanten. Annyira istenítik a Siestát, de nem értem miért. A legtöbb modellnek vastag, kemény a talpa, nehéz is, ráadásul egy magasabb rüsztű babára nem is megy rá.


De azért nézz körül, ne a márkát nézd feltétlenül, mert lehet, hogy egy kevésbé "nagynevű" cipő még jobb is.


Én például pár hete a Kenguru Goldban bukkantam rá a D.D.Step márkára, és szuper kiscipőt kaptam az épp járni tanuló lánykámra! Puha felsőrész, a talpa átmeneti a puhatalpú és a normál cipők között, pillekönnyű, a gyerek imádja, le sem akarja venni, baromi könnyű ráadni, szó szerint belecsusszan a lába... Imádom. Mindez 5000 Ft volt!

2010. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
elefanten egyértelműen:)
2010. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. szept. 9. 12:36
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Van már konkrétan kinézett modell esetleg?

Megkérdezhetem, hogy miért nem jöhet szóba másik márka?

2010. szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Elephanten csizmája lett lányomnak, meg egy nike őszi cipője, másba nem ment bele a torkos lába!
2010. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Feltetlenül vidd el a lanyodat is, mar ha lehetseges, mert lehetnek szabasbeli különbsegek meret es meret között. A lanyomnak is 20-ast mertek es egy cipöböl meg a 22-es ment fel a labara...
2010. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyértelműen Siesta!

A boltban fog segíteni az eladó,ha kéred. Én biztos kifejezetten gyerekcipőboltban vennék a helyedben!

Amúgy max. annyival legyen nagyobb a babád lábára a cipő, hogy ha teljesen előrecsúsztatod a lábát, akkor a mutatóujjad beférjen a sarka mögé.

2010. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!