Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pediped vagy Elefanten? Első...

Pediped vagy Elefanten? Első kiscipőnek!

Figyelt kérdés

Holnap szeretném elvinni a fiamat cipőt venni, és e között a két fajta között vacillálok. Mindkettő tetszik, szerintem közel azonos tulajdonsággal bírnak, árban is nagyjából hasonlóak.

Aki ismeri esetleg mindkettőt, összehasonlítaná nekem, hogy miben van számottevő különbség?

Én egyébként egyelőre inkább a Pediped felé húzok! Ennek azt hiszem még hajlékonyabb a talpa mint az Elefantennek!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. jún. 1. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszolok.

Én is most szeretném a kisfiamnak megvenni az első cipőjét. Eléggé tanácstalan vagyok ez ügyben, hogy mikor is kell neki már cipő. A te kisfiad már tud egyedül menni? Az enyém még csak kapaszkodva tud menni, de gondolom nem ártok neki, ha már most veszek neki cipőt. Egyébként a Superfit cipőket nézegettem. Elefantenből nem volt megfelelő méret, így azt még megpróbálni sem tudtuk.

2011. jún. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!


Az én fiam is még csak pár lépést tesz meg egyedül, tőlem apához, aztán vissza, vagy köztem és a kiságya között, de ha fogjuk a kezét, vagy tud miben kapaszkodni, akkor már nagyon ügyesen lépked. Szerintem csak a bátorságát kéne összeszednie, mert az is elég neki, ha csak 1 ujjamat érzi a tenyerében, már nagyon ügyesen megy.

És szeretném az udvaron, utcán is letenni, hogy próbálkozzon ott is, ezért szeretnék neki cipőt venni.

Meg hallottam olyat is, hogy miután megkapta az első cipőcskéjét a baba, utána tudott igazán szépen egyedül lépegetni.

A superfitet én még nem néztem, mindjárt rákeresek arra is, hátha az is megtetszik, és akkor már 3 közül nem fogok tudni választani... :))

2011. jún. 1. 11:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az elefantent ismerem és nagyon szereti a lányom.
2011. jún. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mind2 tökéletesen jó, ízlésfüggő azon belül szerintem!

Nekünk Liliputi van bentre és Elefanten kintre, de van Zetpol, Asso is!

Hajlékony legyen a talpa, az a lényeg!

De bentre ha akarsz, mindenképp a Liliputi!

2011. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja és 2 hete járunk szóval ezek nálunk 1lépés cipők!
2011. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja és most olvastam a kommentedben... a superfit még jobb!

Télinek csak azt veszünk mindig, mert gore-texes, tehát nem kell attól félni, hogy beázik, nagyon könnyű és hajlékony a talpa. Benti, illetve kinti cipőnk is volt már superfit. Tényleg szuper márka!!!(mondjuk elég drága)

2011. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mennyibe kerülnek a Superfit cipők? Mert neten nem találtam árakat. A pedipedek 8000 körül vannak, elefanten 8-9000. Ez mennyi? Sokkal drágább?

Szerintem azt is megnézzük holnap, mert a Mammutba megyünk, ott van Deichman is, ott van mögötte a Lilliputi, és úgy néztem lehet kapni ott Superfitet is!

2011. jún. 1. 13:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is Elefantent szerettem volna venni, de nem volt méret. :-(

Pedipedet csak neten néztem. (nekem olyan, mintha nem fogná rendesen a gyerek bokáját) Könnyűnek biztos könnyű és tuti hajlékony a talpa, de...

Végül Siesta cipőt vettünk, mert csak ez jött fel a lányom lábára, az volt kényelmes neki.

Nemrég kapott egy Superfit szandit, ez is szuper!!

12.000 Ft volt.

2011. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első hozzászóló vagyok. Képzeld délután elmentem a kisfiammal és vettünk neki egy Superfit cipőt. Szerintem nagyon jól néz ki és tényleg nagyon jó márka. Mindjárt keresek egy linket, 9500 Ft volt.

[link]


Szerintem ez is nagyon cuki, de én direkt olyat akartam, ami elől zárt.

[link]

Jó kis cipőbolt, ha nem találtok a Mammutban nézzetek el oda.

[link]

2011. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jézusom! Ezek nagyon jó áron vannak!!!!!!
2011. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!