Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is érzett így leválasztás...

Más is érzett így leválasztás miatt? Tapasztalatok, vagy ötletek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 19 hónapos lesz 1 hét múlva.Úgy döntöttem, hogy leválasztom. Reggel-este,éjjel 1-2x és nappali alvásnál cicizet.Nagyon fáradékony lettem, iszonyúan hullik a hajam.Kiürült a szervezetemből az összes vitamin. Az estit és a nappalit már elvettem tőle. 2 napja csináljuk, kisebb nagyobb sírásokkal, nyüszivel de elfogadja, hogy nem kap.Az éjjelit és a reggelit csak akkor akarom elvenni, ha már ezt a 2-t nem követeli.De mégis olyan lelkiismeret furdalásom van miatta, hiszen ő még cicizne.Elalvásnál összebújunk, simizem és így alszik el. De nagyon nehéz a sírását hallgatnom.
2010. szept. 9. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk férjem altatta este a lányunkat, nála hamarabb megnyugodott, rajtam érezte a tejcsiszagot.
2010. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Voltál vérvételen?Nekem ott derült ki,hogy a pajzsmirigyemmel kisebb gondok vannak emiatt hullik borzasztóan a hajam!A dokim szerint többet vesztünk azzal ha befejezzük a szopit mint nyerünk azzal ha elkezdjük a gyógyszerek szedését!Egyél rengeteg gyümit,zöldséget,szedj vitaminokat és hagyd,hogy szopizzon!Hisz még olyan picike!!!!

3 gyerekes

2010. szept. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az vigasztaljon, hogy rengetegen kénytelenek előbb abbahagyni a szoptatást, nekem mindössze 5 hónapos koráig sikerült (befelé forduló, lapos mellbimbó, aztán mellgyulladás, ráadásul alig volt tejem hiába fejtem, masszíroztam, egész nap rajtam csüngött, szedtem homeós bogyót, ittam teát...)

Szóval én akkor most ostorozzam magam? Ugyan már!

Remek anyuka vagy, és örülj neki, hogy eddig sikerült! Ne legyen lelkiismeret-furdalásod, szerintem fölösleges ezen agyalnod.

2010. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is ennyi idősen választottam el, de napi 5ször cicieztt. Reggel még kapott, délben már nem, hirtelen álltunk le. 1-2 napig nyöszögött, de kapott egy szép mintás cumisüveget, benne tejitalt, és elmeséltem neki, hogy a cici elment egy másik kisbabáoz + leragasztottam. 2 nap múlva le se sz**ta, még rosszul is esett:-) Sztem jobb a gyors elválasztás, kíméletesebb, mint a kicsit kapsz, kicsit nem.

Nem hiszem, hogy van összefüggés a tüneteid és a szoptatás abbahagyása között. A legtöbb embernek ősszel cserélődik a haja és jobban hullik, a fáradékonyság meg lehet stressz, vitaminhiány, bármi.

2010. szept. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyorsan válaszd le. Vgais ne úgy h alkalmakat megvonsz tőle. Vedd el tőle teljesen. Meg fog viselni mindkettőtöket de nem érdemes ezt már tovább csinálni. Magadat amortizálod.Töltődj fel!!!


És amit előttem írt az anyuka, h vegyél neki egy klassz cumisüveget, szerintem remek ötlet!!!

Sok sikert

2010. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!