Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor nagyon nem akar aludni...

Amikor nagyon nem akar aludni a babatok, mit tesztek?

Figyelt kérdés
Adott egy 20 hónapos kisfiú. Eddig betettem a kisagyba, megitta a tejet es eldőlt. Na most valami megváltozott, napok óta orditas van minden délben, neha este is. Ilyenkor ti mit tesztek? Rahagyjatok, vagy hagyjatok hisztizni a kisagyban?
2022. jan. 20. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
2022. jan. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem 21 hónapos a fiam és mostanában nálunk is előfordul ez.. a déli alvás még 'rendben' van, hagyom olyankor, van, hogy egyáltalán nem is alszik. De nem erőltetem, úgyse megyek vele semmire, ha nem álmos akkor nem álmos.


Este szoktam hagyni hagy rohangáljon vagy csináljon, amit akar.. bár nálunk alapvetően 9 óra körül van alvás, mostanában van, hogy 10-11 óra mire le tudjuk tenni, mert egyszerűen nem hajlandó aludni.. :(


Ha valaki tudja mi ennek az oka, az engem is érdekelne.. arról nem is beszélve, hogy éjszaka 2-3x kelünk újfent...

2022. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk 7-kor van alvás, a 9 már késő. Van egy időpont amikor almosodik egy gyerek ha azon túllép akkor az istennek sem alszik, ezért van 19:00-kor a lefekvés.
2022. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy nalad mikor alszanak a gyerekek. Nyilván nálunk is van alvás idő, ami mint irtam, eddig jol is ment, csak most 2 hete van ez a helyzet, és nem tudom, hogy az lenne e a jó, ha rahagynam es hagynam hogy jo akkor gyerünk ki es csinálj amit akarsz, vagy tartsak ki amellett, hogy marpedig most kell udni es hiaba sirsz, akkor sem veszlek ki a kisagybol.
2022. jan. 20. 15:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért írtam hogy mikor alszik, mert ez állt be. Igen babaként más, de ebben a korban fontos hogy ne este 9-kor aludjon, csak mostanában lett normális hogy ilyen későn fekszik le, de gondolom a te gyerekkorodban sem volt ilyen későn a fekvés. persze fontos még a menetrend is, fürdés, mese, fogmosas így nem éri hirtelen hogy aludni megy lélekben felkészült az alvásra.
2022. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 hós. Ha túl éber este, akkor kendőbe veszem, úgy csinálom az esti dolgaim (előtte lezuhanyzom, minden más megy). Végül fekve megszoptatom. Ha nem alszik bele, akkor hanyatt fordulok és a hasamra hasaltatom. Egy darabig nézeget a homályos szobában, aztán elfárad a nyaka, leteszi a fejét, elnyugszik és elalszik. Kb. 20 perc után le tudom fordítani magam mellé.
2022. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést mindenkitől, hogy bunkó vagyok/voltam, nehéz napjaink vannak :( kicsit szerintem felrement a kérdés. Szóval en főleg arra lennek kíváncsi, hogy ha nagyon nem akar aludni, hagyjatok sirni es egyszercsak majd eldől, vagy kiviszitek játszani, es majd alszik amikor alszik? Mert ha nalunk pl 1 ora helyett 3-4 körül dől ki (magatol), akkor este 8ra még nagyon nem álmos es igy csuszik az egesz nap.
2022. jan. 20. 17:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!