Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyéves kisfiam délelőtt és...

Egyéves kisfiam délelőtt és délután is alszik egy-egy órát. Ha jól tudom, majd az oviban csak délután alszanak. Mikor édemes átállni a kettőről egyre?

Figyelt kérdés
Este 8 és 9 óra között kerül ágyba, és regel 6 és 7 óra között ébred, illetve kel fel.
2010. szept. 9. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
egy és másfél éves korban magától át fog állni. nem kevés hisztivel köritve....
2010. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még bőven van időtök átállni. Nálunk ez olyan 15 hónapos kor körül jött el, szépen 1 hét alatt megszokta az 1 alvást. Én akor kezdte el átszoktatni, amikor észrevettem, hogy nem olyan álmos már az első alváskor.
2010. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam magától állt át 1 éves kora körül. A délelőtti alvása csúszott 10 körülre, a délutáni 3-4 körülre. Ez elég rossz volt, mert ha 5-6-ig aludt délután, akkor ugye este nem lehetett agyonverni. Így a védőnő tanácsára elhagytuk a délutánit és délelőttit pedig csúsztatni kezdtük dél felé. Az ovi meg olyan messze van még, nem bölcsit akartál írni? :)
2010. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kb két éves korban szoktak áttérni 2alvásról 1-re.Magától átáll semmit nem kell tenned.Persze mindenkinél más-más az alvásigény,de mire oviba kerül ez valószínűleg 1 lesz.
2010. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ahogy mondták, másfél éves kor körül magától átáll, a kétévesemnél most az a nagy probléma, h nem hajlandó aludni csak nagy műsor árán, nem is tudom mi lesz pár hét múlva a bölcsiben....egyébként h ne aggódj a bölcsiben nálunk mondták, h van lehetőség akár kétszer is aludni
2010. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jézus,hol van még az óvoda!Magától át fog állni,ahogy már előttem is írták,kb. másfél éves kora körül.Az én fiam 27 hónapos,és télen állt át az 1x-i alvásra.Ez úgy volt,hogy délelőtt 11 körül kidőlt,és 2 körül kelt.Aztán egyre tovább bírta.Most fél 2-2 körül alszik el,és 5 körül kel(én nem ébresztem fel,annyit alszik,amennyire igénye van).
2010. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Igen, bölcsit akartam írni. Elég hektikus az elalvás, van amikor már olyan fáradt, hogy ülve is pőcsikél a szőnyegen, de ha felveszem és altatni kezdem, vagy beteszem a kiságyba, akkor sír és folytatni akarja a világ felfedezését.
2010. szept. 9. 16:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Á,a bölcsi miatt se aggódj.Azt mondják,a közösség csodákra képes,a gyerekek mennek egymás után(ez persze néha nem jó,de összességében pozitív)...
2010. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!