Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom hogy a fogzás...

Honnan tudom hogy a fogzás célegyenesében vagyunk?

Figyelt kérdés

látom a babám fogcsücskét de már régen és nem mozdul, honnan tudom hogy most már a sírás a fog miatt van, meg hogy kell e adni fájdalomcsillapítót neki

ha nem muszály nem akarom teletömni bogyóval

chamomillát kap meg borostyánlánca is van


2008. dec. 15. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, sztem az elég is, én is annyit adtam mikor szemfogak nőttek meg kisörlők akkor kapott nurofent is...kenegesd is neki, de még nem tudni mennyi idő van...ha hegye fehérlik akkor már nem attól sír, mivel már áttörte ínyét a fog
2008. dec. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha már áttörte az ínyét, akkor az már nem fáj. Lehet, hogy van olyan, amelyik még csak próbálkozik. Na az fájhat. Ha élesen, hirtelen felsír, akkor tuti, hogy fájdalom miatt van. Mi ilyenkor mindig bekenjük Neki dologéllel, ezt akárhányszor lehet és csak gyógynövényt tartalmaz. 7 hós kislány anyukája.
2008. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!