Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól van szüksége a...

Mikortól van szüksége a babának más babák társaságára?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 17:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%

Mármint gyerektársaságra?


Az én kisfiam 9 hónapos, kb. egy hónapja "játszik" más gyerekekkel, illetve felnőttekkel is azóta nyitottabb.

2022. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
Nincs szükségük rá
2022. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Nincs rá szüksége. Nagyjából 3 éves kor után nyitnak kifelé. Addig csak a szülő magyarázza bele, ha megunta a babázást.
2022. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Amikor már bőven nem baba. 2 év fölött, jellemzően 3 év körül. És van aki később.
2022. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Olyan 2 és 3 éves kor között kezdenek együtt játszani. Kisfiam most lesz 2,5 már nála megvan ez. Ettől függetlenül ártani nem fog ha szokja a gyerek társaságot
2022. jan. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
31%

Mindig

Ahhoz, hogy később is szociàlisan nyitott legyen, mire ezt valóban értèkelni tudja.

2022. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még csak 3 hónapos, csak ismerős anyuka mondta hogy kell nekik a társaság, de nekem nincsenek a közelben ennyi idős babás ismerőseim. Gondoltam majd ha nagyobb lesz elviszem a játszótérre és ott játszhat más gyerekekkel és mégse kell babatárskeresőhirdetést feladjak 😅 elég lehet ez így? Aztán majd az oviban úgyis lesznek más gyerekek.
2022. jan. 23. 17:58
 8/19 anonim ***** válasza:
80%

Nekek 4hónapos a kisebbik. 3éves lesz a bátyja.

Elmondom, meg a testvéret is le💩-ja, nem hogy más babát.


Fiamat kb 1 éves korátol hordom játszótérre, de nem a tarsasag miatt, csak hogy kimozduljunk. Úgy 2 éves koráig egyedül jatszott, ha a közelébe ment valaki, otthagyta.

2022. jan. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
35%

6. Vagyok


Én nem feltétlen gyerekre gondoltam

Nagyszülők, barátok stb

Baba-mama klubok stb



Azt tapasztalom, hogy a “burokban” tartott gyerekek sokkal nehezebben illeszkednek az oviban és később a játszótéren is.

2022. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%

A lányom 1,5 éves. Imádja a gyerekeket, ha boltban vagy az utcán meglát egy kisgyereket egyből menne oda bandázni. Ha találkozunk a 2 éves unokatesójával elég sokáig elvannak egymással.

Múltkor azon nevettünk, hogy a két kiscsaj áll a tükör előtt és cserélgették a fésűket, meg babanyelven magyaráztak.

2022. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!