Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az normális, hogy vágyódom...

Az normális, hogy vágyódom egy olyan személy társaságára és közelségére, aki önmagától nem keres engem és nem kezdeményez beszélgetést, csak akkor áll szóba velem, ha én közeledek, én kezdeményezek kommunikációt?

Figyelt kérdés

Szerintetek normális, hogy így is vágyom a társaságára és a társalgásra vele?

Vagy ezek után semlegessé kellene válnom iránta, eltávolodni tőle és nem keresni többet, hagyni, hogy ő jöjjön hogyha úgy érzi, hogy szüksége van rám és a társaságomra és beszélgetni szeretne.

Szerintetek hagyjam vagy kérdezzek rá, hogy mi az miért kevésbé szán rám időt és figyelmet és kevésbé kezdeményez kommunikációt?



2020. nov. 25. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Talán veszi a lapot és a jövőben változik a helyzet. Rajtad áll.
2020. nov. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, és mivel az introk nagyon tudják értékelni a közeledést, szerintem kezdeményezz te erősebben. Sikerrel fogsz járni:).
2020. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2# introvertaltsag ide vagy oda senki nem várhatja el hogy mindig a másik loholjon utana. Ez a másiknak nagyon megalázó tud lenni
2020. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is inkább a kölcsönös kommunikáció kezdeményezés híve vagyok. Az kicsit kényelmetlen szerintem is, hogy csak ez eggyik fél kezdeményez...

Egyensúlyt, figyelmet, egyenlőséget, apró kölcsönösséget, éreztetést, apró gesztust várnék a kapcsolattól ahol kedvét lelik egymás táraságában a felek.

Ezért tettem fel a kérdést.

2020. nov. 26. 16:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ezek nem nagy dolgok és mégis néha milyen sokat jelentenek az ismeretség szempontjából.
2020. nov. 26. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!