Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye ettől nem lessz baja a...

Ugye ettől nem lessz baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Véletlenül rá esett a 6hetes babám fejére a mobil mikor szoptattam most hajnalban! Nemszokok közben mobilozni pont ez miatt, de igy hajnalban alig láthatóan annyira kereste a bimbót, egyszerűen erölködött gondoltam halványan oda világítok segítek neki aztán mikor leakartam rakni kicsuszott a kezemből 😔 picit felsírt de utánna rögtön evett tovább, megnéztem semmi piros vagy púp vagy ne adj isten horpadás a kutacsánál nincsen de azóta ő békésen alszik én meg itt fekszem mellette és figyelem! Első baba és persze irok a védő néninek is!
2022. jan. 24. 06:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne zaklasd ezzel a védőnőt, ha nincs baja. Ha esetleg hányna vagy furcsán viselkedne, akkor gyerekorvos, de valószínűleg ha nem lenne bűntudatod, te is rég elfelejtetted volna. 😊 Erősebbek ezek a picikék, mint gondolnánk.
2022. jan. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Nemszokok 🙈😅🤦 nem szoktam ezt ugy mondjak.

Nem lesz ennyitol baja.

2022. jan. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi nálunk felénk így szokják mondani
2022. jan. 24. 07:29
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hat talan a 86 eves deditol hallottam eddig csak. Bocsi . En is ejtettem ra,ennyitol nem lehrt baja tenyleg. Sztem ezt mindenki jatsza egyszer,meg a morzsazast is,ha eszunk felette.
2022. jan. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokszor "beszólnak" nekem ez miatt, hogy hogyan is beszélek, de Sk-ból vagyok és hát arra vannam különleges szavak...
2022. jan. 24. 07:35
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint mikor kiirtam ide a kérdést már irtam a védőnőnek is aki persze azt írta vigyem az SBO-ra mert lehet enyhe agyrázkodás, de előtte hívjam a doktornőt mit mond hát nem kicsit félek 😪
2022. jan. 24. 07:36
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz az égvilágon. Nem kéne sbo-ra rohangálni egy hathetessel a semmi miatt.
2022. jan. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs baja (ami 99%), kérlek, ne vedd el az orvoshoz jutás lehetőségét feleslegesen azoktól, akinek tényleg szüksége lenne rá.
2022. jan. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem vittem be a kislányom, a védőnéni félre értette. Azthitte a kislányom esett le! Köszönöm, hogy írtatok!
2022. jan. 24. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!