Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltás? Talán tudok...

15 hónapos oltás? Talán tudok segíteni. én is féltem ettől az oltástól de az orvosunk tanácsára adtam neki oltás előtt thuja homeós bogyót és semmi baja nem lett a babámnak talán nektek is beválik- mármint akinek éppen aktuális

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mi szerdán voltunk a 15 hó oltáson, és bogyók élkül sem lett semmi baja tőle :)
2011. máj. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem törvényszerű, hogy bármilyen mellékhatást okozzon az oltás! Ha okoz is, az nagy valószínűséggel valamilyen rejtett vírusnak köszönhető. Tehát ha lappang valami a gyerekben, amit még esetleg az orvos sem láthat, akkor nagyobb eséllyel fog a gyerkőc lázasodni.

Az én fiam több, mint 2 hete kapta, és nem történt semmi probléma szerencsére! És nem kapott bogyót! :)

2011. máj. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem egyik oltástól sem lett semmi baja.

Ez a homeós dolog meg humbug.

2011. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
köszi,de eddig egy oltástól sem lett semmi baja
2011. máj. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Köszi:)

Én se adtam neki bogyót, és semmi baja nem lett, de azért aranyos vagy, hogy megosztottad velünk:)

2011. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A kislányomnak sem volt soha semmi baja egy oltástól sem, kivéve ettől az egytől... én is meglepődtem. Még mondta is a doki, hogy figyelgessem, kb 10 nap múlva és ha nagyon felmegy a láza, vigyem be. Bő 1 héttel az oltás után lázasodott be tőle, és jó magasra felszökött neki 39, 4 volt, és kb 2 napig tartott! A doki azt mondta, ennél az oltásnál ez sokszor előfordul, főleg 1-2 héttel az oltás után kell figyelni a babát, nem rögtön utána! Ha előbb tudok erről a homeos bogyoról, lehet kipróbáltam volna... sokan esküsznek rá. Nekem nagy tapasztalatom nincs ez ügyben. :)
2011. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elsőnek: az MMr esetleges mellékhatásai az oltást követő 7-21. nap között fordulhatnak elő. Még várj egy kicsit, de reméljük semmi nem lesz:)
2011. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, számoljam a napokat, mert 10-14 nap múlva várható: láz, kiütések. Eddig még sosem volt lázas kislányunk, most, a 10. nap éjjelén 'berobbant', már harmadik napja hőemelkedés közeli testhője van, estére pedig láz. A szomszéd kislány 3 napig volt lázas,és ki is pöttyöződött. Jó lett volna hamarabb feltenni azt a 'kérdést'!
2011. máj. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ú - hát én csak segíteni akartam....
2011. máj. 27. 15:19
 10/14 anonim ***** válasza:
A homeopátiás bogyók, nem "humbug" ! Sokáig én is így gondoltam, de megváltozott a véleményem!(ez másik történet) Mindenesetre köszönjük a tippet! Lehet, hogy meg is próbáljuk, mi még előtte állunk ennek az olltásnak!
2011. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!