Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehetne hordozó kendőt...

Hol lehetne hordozó kendőt eladni?

Figyelt kérdés

Van egy alig használt (kb15x kötöttem magamra) Liliputi hordozendom uniszex. Hol adhatnám el?

Se Marketplace sa babás csoportokban nem sikerült még.


2022. jan. 24. 08:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem venném meg kéz alól 10ezerért, ha újonnan 14000, mert utóbbit legalább 14 napon belül kérdés nélkül visszaküldhetem. Postaköltséggel együtt még 4000 Ft különbség sincs, szerintem így sok reményt ne fűzz hozzá. De hát nem kér enni, nem foglal sok helyet sem. Vagy elmegy egyszer 10-ért, vagy lejjebb viszed, vagy ott fogják nálad megenni a molyok. Én amúgy még ennél is drágábban vettem hordozót, úgyhogy fel vagyok készülve rá, hogy rám rohad :D Bár az enyémnek olyan az anyaga, hogy inkább majd varratok belőle hátizsákot. Te nem tudsz belőle csináltatni valami hasznosat, ha már nem akarod "fillérekért" továbbadni?
2022. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi is használtan vettünk hordozókendőt, és úgy néztük, hogy kb féláron legyen a boltihoz képest. Nem tudtuk, hogy mennyire fog beválni és nem akartam rá túl sokat költeni, ha nem jön be. És az ilyen eredetihez képest 60%os áron adott kendőket gyorsan elkapkodták.


Ha sajnálod ennyiért továbbadni vagy tedd el következő gyerekhez, vagy ajándékozd el számodra kedves barátnak.

2022. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Eleve max az új ar afeléért lehet használt dolgot eladni. 10e egy használt cuccert sok, ha az új ára 14. Hogy őszinte legyek, 5e max amit adnék érte.
2022. jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

70 % -s aron nem fogod tudni eladni, inkább rászánják meg azt a 4000 Ft ot es vesznek a boltban újonnan. Mert , hogy írod 15 alkalommal kototted magadra, azt ki hiszi el, pl. ? Szamoltad ? Vagy ennyi erővel lehet a baba lebukta, cigiszagu, penészes, kimostad olyan módon ahogy nem lehet stb. Ezek a kérdések mind felmerülnek egy vevoben, ezért nem fog 30 % al olcsóbban venni senki használtan.

Nagyon max 7000 amiért elkel, de inkább 5000.

2022. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Facebookos Liliputi Klubban adtam el a kendőmet, újonnan 12ért vetten és 7000ért elvitték.

Azt vettem észre, hogy ha 5-8ezer között hirdetik, hamar elviszik, drágábban viszont hónapokig fent van a hirdetés. Úgy voltam vele, inkább vigyék el, minthogy nálam elöregedjen az anyag és később használhatatlan legyen.

2022. jan. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én jófogáson adtam el
2022. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A rugalmas kendő, bármi is van a címkére írva, 6 kg fölött már nem tart normálisan. Senki nem fogja megvenni használtan 10 ezerért, mert eleve kevés ideig használható.
2022. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17, igen, plusz nyúlik is. Ezért is rizikós a használt rugalmas kendő.
2022. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Időnként 20% kedvezménnyel lehet megvenni ezeket a kendőket. Tehát ennyiért nem veszik meg.

Kínáld 8000-ért, hátha.

2022. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ez sok érte, pláne rugalmasért. hiába mondod, hogy nem volt használva, az anyag elnyúlása nem látszik rajta ránézésre, pláne ha valaki postával szeretné megvenni. én 7000-t adtam el pillanatok alatt, igaz helyben.
2022. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!