Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6,5 hónapos tápszeres fiam...

6,5 hónapos tápszeres fiam van, hogy éjjel 2x is felkel enni, normális ez? Szoktassam le?

Figyelt kérdés

Előtte sem aludta át az éjszakát. Biztos, hogy éhes, mert nem szomjas és nem tudom megnyugtatni, úgy sír.

Már kijött két foga, most szünet van, úgyhogy a fog nem lehet és benyom 150 ml körül minden alkalommal.


2010. szept. 9. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 6,5 hós a lányom, ugyanigy vagyok mint te. Felkel 2x, de van hogy 3x is. Eszik állandóan amikor felébred. MÁr alig alszom. Azt mondták hagyjuk sirni, utána már nem kel fel. De nincs szivem....
2010. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fiam ma 7 hónapos, és anyatejes, de tök ugyanez van, mint nálatok. Ma hajnalban már úgy keltem fel, hogy soha nem fogunk már végigaludni egy éjszakát sem.

Én azért is vagyok így neki keseredve, mert az én fiam 3-6 hónapos koráig estétől aludt reggelig. Aztán ahogy betöltötte a 6 hónapot, borult minden. Azóta változó 1-3x kel éjszakánként. És muszáj neki enni adnom, mert ha felveszem az nem elég. Sírni nem tudom hagyni. Szoktam próbálkozni vele, de max 2 percig bírom.

2010. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!