Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet 4 gyerek mellett unatkozni?

Lehet 4 gyerek mellett unatkozni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
4 van. Nem unatkozom sose. Mindig van valami feladat, teendő. De mi vállaltuk. Én szeretem csinálni. Tervben az 5.is 😊
2022. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 3 van. Sose unatkozom. Amikor pedig van szabadidőm, akkor az olvasással, sportolással töltöm, vagy leülök olvasni, filmet nézni. Esetleg veszek egy jó kis fürdőt.


Egy 3 gyerekes egyedülálló anya

2022. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Kicsi az esely ..attol is fugg mennyiidosek
2022. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem még egy gyerek mellett sincs időm unatkozni 😆 nem tudom hogy csinálják a többgyerekesek, minden tiszteletem az övék.
2022. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Én egy mellett sem unatkoztam, meg elfoglaltam magam. Szomszédban meg van 5, mégis képes unatkozni, mert kb tojik a gyerkekre meg a háztartásra.

Ha normálisan élsz, nem unatkozol mellettük.

2022. jan. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Klasszikus értelemben biztos nincs idő unatkozni. Ellenben ha úgy nézed, piszkosul lehet unni az állandóan ismétlődő feladatokat, a "mindig van valami", sosincs üresjárat érzést. Barátnőmnek 3 van (2,9,10 évesek), nem unatkozik, ellenben túlhajtott és nincs ideje saját magára. A délutánjai kész katasztrófa és logisztikai csoda együtt.
2022. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lehet, mindig van valami feladat.1-es nálunk úton van az 5.Imádom őket,szeretek anyuka lenni.
2022. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem is van 3 gyermek itthon a kicsivel itthon vagyok még de mindig van valami

Tanulni kell a naggyal, játszani a két kisebbel akkor ott a házimunka, főzés miegymás...

Ez a kérdés egyik rokonomról jutott eszembe mert neki 4 gyerek van de mivel állandó jelleggel unatkozik így osszejar egy csajjal kb felnapokra

Eszembe jutott hogy én el se tudom képzelni hogy lehet unatkozni 4 gyerek mellett és mivel ilyen sokat osszejarnak a csajjal mikor főz vagy takarít...

Mielőtt jönnének a kommentek hogy biztos irigy vagyok nem nem vagyok nekem is lenne kivel osszejarni csak idő nincs rá.

2022. jan. 25. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok 7.es. Én is szeretek anyuka lenni. Nem is értem miért lettem lepontozva. 1es voltam
2022. jan. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!