Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Covidos lett 8 hónapos babám,...

Covidos lett 8 hónapos babám, mit tegyek? Már mink átvészeltük a covidot 2 héttel ezelőtt, most akkor újból karanténba kell lennünk?? És hogy hat ez a covid ilyen kicsire?? 🙁🙁

Figyelt kérdés
Az egész család átvészelte itt csak a 8 hónapos kislányom nem volt benne. Mink átestünk a covidon olyan 2 hete és most a babámnál nagyon halványan mutassa a másik csikot 3 tesztet csináltam, ugyanugy 2 csik ? Átvészelheti ugyanugy mind mi?? Nekünk van az a papir hogy már átvészeltük és nem kapjuk el 3 hónapig akkor most ujbol karanténba kell lennünk?? Nagyon félek ahogy a kislányom elkapta amugy köhög rizseg a mellkasa antibiotikumot adom neki.

2022. jan. 25. 13:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja es amugy itt szlovakian nalunk ugyvan hogy ha atveszeljuk adnak papirt es harom honapig se teszt semit nem kel mutatni csak azt a papirt mert hogy 3 honapig valami ved ha mar atveszeltuk egyszer. De nem tudom hogy ujbol karantenba is kell e lenni
2022. jan. 25. 14:39
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Itt magyarországon nem kell karanténban lenni ha más családtag covidos. Babákra nem olyan veszélyes a covid. Nem kell megijedni, mindegy milyen légúti betegség, hamar átvészeli.
2022. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos babám is épp most kapta el. Őt nem teszteltük, de mivel az én tesztem és a férjemé is pozitív lett, feltételezzük, hogy ő is azt kapta el. Egy napig volt lázas. A kúp levitte neki, azóta nem volt lázas. Még két napig nyűgös volt. Talán a hasa is fájt, mert nagyon tekergett, de komolyabb baja nincs és nem is volt.
2022. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat remelem az en kislanyom is atveszeli konnyen majd.
2022. jan. 25. 23:10
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobbulást a picinek, reméljük könnyen átvészeli. Kitartás!
2022. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!