Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert csak nálam hisztizik a...

Miert csak nálam hisztizik a 8 hónapos babánk?

Figyelt kérdés
A férjemnél sosem hisztizik szinte… amint haza ér csöndbe lesz, de egész nap szinte sír nekem. Ha pl itthon van a férjem játszik vele jól elvannak, bemegyek a szobába és elkezd rám mászni és sírni. Miért?
2022. jan. 21. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Egy 8 hónapos nem hisztizik. Nálad sem, másnál sem. A hiszti sokkal később lesz, majd úgy másfél de inkább 2 és fél éves kortól.

Egy 8 hónapos mindent igényét sírással jelzi. Pl unatkozik vagy érzi azt, hogy te feszültebb vagy. Álmos vagy éhes vagy pisis.. ennyi idősen azért már illene tudnod miért sír a gyereked.

2022. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Kettes, ez nem hiszem hogy leugatás amit az első írt. Egy 8 hónapos nem hisztizik, ott valami más baj lesz.
2022. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Mit jelent az, hogy egész nap szinte sír? Folyamatosan? Vagy gyakran sírva fakad? Milyen helyzetekben?

Egy csecsemő nem tud "hisztizni", kérlek ne hívd így. Sír, mert beszélni még nem tud. Ez az ő nyelve.

2022. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Derjaderja ***** válasza:
51%

Mondjuk az én fiam 9 honaposan mar földhöz csapta magát meg tárgyakat dobált mérgében.

Én tudom hogy ez nem hiszti a szó igazi értelmében, de abszolút megvan ez hogy összességèben nyűgös vmikor és minden zavarja.

Meg vsz az anyjával engedi el magát, a Te megjelenésed aktiválja a jelzéseit.

2022. jan. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!