Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért javasolják, hogy a 9-18...

Miért javasolják, hogy a 9-18 kg autósülést vegyük meg először és ne a 9-36 kg-osat? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
8 hónapos, 10 kg és 3 hónapja tökéletesen ül. Miért jobb a 18 kg-ig való ülés?
2008. dec. 15. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi is 9-18kg ig vettünk.Ez volt neki ke´nyelmes.A másikba "elvezett".

mielött megveszitek,mindenfe´leképpen próbáljátok ki.

2008. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 18 kg-ig vettük. A nagyobban elveszett és a 36 kg-osak nem dönthetők. Neki azért még kényelmesebb hosszabb utakon döntve ülni.
2008. dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor csak a kisebb dönthető. Köszi a válaszokat!
2008. dec. 15. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Szió!


Én külön rákérdeztem erre az egyik eladótól. Ő is megerősítette azt, amit az egyik előttem szóló is leírt, hogy a 9-36-os nem dönthető. Azt is hozzátette, hogy nincs olyan kényelmes egy 8-10 hónapos baba számára, mint a 9-18 kg-s.


Annak utánanéztem, hogy az utána következő méretű gyerekülések viszont már jóval olcsóbbak, mint a mostani. Ezért mi is 9-18-ast vettünk, utána pedig már olcsóbb lesz a következő méret. (A 9-36-os pedig jóval drágább, mint a 9-18-as - legalábbis, amit én néztem.)


Remélem, segítettem a döntésben.

ZIta

2008. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tÉVEDÉS, ÉS CONCORT VETTEM, DÖNTHETŐ, ÉS SZERETI A 8 HÓS BABÁM
2008. dec. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!