Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszeres babák is felkelnek...

A tápszeres babák is felkelnek éjszaka enni?

Figyelt kérdés

Az én 6 hósom 3 óránként szopizik éjjel is. Félreértés ne essék, sosem akarnék adni tápszert neki, nagyon óvom ettől, amíg van tejem! Csak kíváncsi vagyok, hogy vajon, aki tápszert ad a babájának, az éjjel nekiáll elkészíteni.

Mert ha nem, akkor valószínű, hogy a tejem nem laktatja annyira jól, hogy el legyen vele egész éjjel.


2011. nov. 21. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
IGEN :(
2011. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Az én anyatejeseim nem keltek éjjel :) 6 hetes koruktól kb.
2011. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

"aki tápszert ad a babájának az éjjel neki áll elkészíteni"

Miért ne?Senki nem hagyja éhezni a gyerekét.Az én kislányom elejétől tápszeres volt,az elején 3 óránként kelt enni.És igen felkeltem megcsinálni.De 6 hónaposan már nem kelt 3 óránként.Persze az anyatej a legjobb,de azért annyira nem kell óvni a tápszertől.

2011. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Van hogy 1-2xer felkel egy héten 3-4körül, hogyéhes, aztán alszik tovább, de lehet, hogy inkább csak szomjas.
2011. nov. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
8 honapos koraig anyatejes volt, joforman a szemem se kellett kinyitni hogy megetessem. Aztan elapadt a tejem es megtapasztaltam a tapszeresek "kenyelmes" eletet. Probaltam felkelni meg mielott a babam jelzett, le a konyhaba, vizet melegitettem, aztan vissza a gyerekhez. Jo esetben csak en keltem fel, de volt olyan is, hogy a gyerek hamarabb felebredt es meg a szomszedokat is felverte. Most 14 honapos, hal istennek mar eleg, ha este berakok melle egy uveg vizet, Igy mar en is vegigalhatom az ejszakakat.
2011. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Igen:)

Úgy oldottam meg, hogy a cumisüvegmelegítőbe betettem alvás előtt a vizet, odakészítettem a tápszert, és ha ébredt, akkor gyorsan összekevertem, aztán hajrá.

2011. nov. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Két hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Addig pedig természetesen mindig frissen készítettem el a tápszert éjszaka is. (Sajnos gyógyszert kellett szednem, és elapadt a tejem) A nagybátyám felesége még mindig 3-4 alkalommal szoptatja a 14 hónapos fiukat, ami szerintem már nem normális.
2011. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: éjszaka szoptatja ennyiszer
2011. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Bizonyám!

Az enyém 1,5-2 óránként keltett minket!

2011. nov. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Az enyém nem kelt fel.
2011. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!