Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres szorulásos babáknál...

Tápszeres szorulásos babáknál segített a hozzátáplálás? Levekre gondolok, ha igen, mikor adtátok neki először?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár sokak szerint elítélendő, de valamilyen tea egy kis cukorral meghozhatja a hatását. Egyébként a barack lágyítja a székletet, míg az alma, banán fogja. Nem írtad, hogy mennyi idős a babád, de azért elmondom, hogy a Milupának van egy új tápszere, a Komfort, ami kifejezetten ilyen babáknak van kitalálva, állítólag az is lágyítja.

Megjegyzem, hogy az én lányomnak se volt minden nap széklete, általában 2 naponta kakilt, de ha már a 3. nap se akart, akkor elővettem a jó régi öreg módszert, és meglázmérőztem. A doktornőnk teljesen egyetértett velem.

Mi is már megkezdtük gyümölccsel a hozzátáplálást, ugyan egy hasmenéses betegség miatt, most leálltunk, de ha meggyógyul újra kezdjük. 4,5 hós.

Szóval próbálkozz a barackkal, óvatosan az almával és banánnal, és ha fáj is a pocija, akkor lehet érdemes ezt az új tápszert megbeszélni az orvossal.

2010. jún. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja! 3 hónaposan kezdtem, de nagyon lassan, mert nem nagyon csípte, Lereszeltem az almát, és ami lé volt, azt adtam neki 1-2 kanállal. Ez ment pár napig, aztán már a reszelt almát adtam neki. Az úgy nem nagyon ment, mert nehezen nyelte le, így pl. az almát már nem is reszeltem neki, hanem megsütöttem, turmixoltam, úgy megette, de néhány kanál után megunta az egészet, és követelte a tápit. 4 hónaposan addig jutottunk, hogy 30-40 grammot megevett gyümölcspépből, de jött ez a hasmenés, már több mint egy hete csak tápit kap, de majd szépen újrakezdjük.
2010. jún. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4-5 hónapos korától váltogattam neki a hippes szilvalevet,a probiotikus szilvás tejpépet,és a barackot,szilvát,sütőtököt.Általában segitett
2010. jún. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!