Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis ha a baba elore-hatra...

Normalis ha a baba elore-hatra mozgassa magat?

Figyelt kérdés
10 honapos a babam de par honapos kora ota csinalja ezt a jelenseget, elore hatra mozgassa a testet, sokszor almaban is. Nem tudom, hogy ez normalis? Utalhat ez barmire?

2022. jan. 28. 11:56
 1/8 A kérdező kommentje:

Huha egy szot eltevesztettem…. Itt mindenki tokeletes! Elso babas vagyok azert irtam ki a kerdest mert nem tudom, hogy ez normalis-e.


Utolso! Te biztos egy nagy barom lehetsz !!!!!

2022. jan. 28. 12:20
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem tökéletes senki szerintem de 2x eltéveszteni ugyanazt azért már necces :D
2022. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Babás... 🤦
2022. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jol van koszonom a segitokesz valaszokat! Minek kell ide irni ha nem tudtok a kerdesre valaszolni?! Ennyire unatkoztok?! Szar darab emberek vagytok. Aggodok a gyerekem miatt, megnyugvast keresek masok meg egy el irt szavon vergodnek? Milyen emberek vagytok ti?
2022. jan. 28. 13:05
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha aggódsz érte, videózd le, és mutasd meg dokinak
2022. jan. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
MozgaTJa
2022. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
El irt szavon. 😆😆
2022. jan. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező!


Az előre hátra hintáztatás nem feltétlenül valami rossz előjele. Az önhintáztatás egy önnyugtató dolog a gyerek számára. Általában az első életév végére elmúlik. Akkor kell csak jobban aggódni, ha az első életéve után is folytatódik tovább. Ha megnyugtató választ szeretne, akkor menjen el egy úgynevezett korai fejlesztő központba. Itt komplex vizsgálatok után meg tudják mondani, hogy probléma e vagy sem.

2022. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!