Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba háton fekve teljesen...

Ha a baba háton fekve teljesen kitekeredik oldalra és már csak egy lökés hiányzik, hogy átforduljon...onnantól mennyi ido, hogy át is fordul?

Figyelt kérdés
2022. jan. 28. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
amennyi kell neki
2022. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Max egy het.
2022. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

9 hetes a lányom, kb egy hónapja csinálja, hogy nyújtózkodásnál az oldalára fordul, ha egy picit lökne magán, hason lenne. A védőnő is csodálkozott, mikor látta. Egyszer sem lett belőle átfordulás eddig.

Nem, ezzel nem a tipikus "az én vyerekem zseni" dolgot akarom bizonygatni, hanem azt, hogy még eltarthat egy ideig, mire rájön, mit kellene csinálni.

2022. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Utolso,nem,nem zseni,inkabb nezesd meg,mert igy leirva ugy tunik hogy feszes. Nem kene meg atfordulnia,lehet kotott az izomzata es torna szukseges.
2022. jan. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekünk akkor csinált így a fiúnk, mikor egy csecsemőkori nyaki reflex nem épült le. Neurológushoz vittük.

A második fiúnk, nem csinált ilyet, pedig fordult oldalra is. Úgyhogy szerintem orvoshoz kell vinni. Legalább is én ezt tenném,es tettem mindkettővel. Jobb előbb utána járni a dolgoknak.

2022. jan. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4, nem feszes, voltunk vele dokinál (magánban is), mert sokszor volt a zsinór a nyakán szülésnél, és emiatt a védőnő javasolta. Minden rendben van vele, egyszerűen csak nyújtózkodás közben kidugja a fenekét, és oldalra fordul.
2022. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

Nekünk is feszesség miatt "fordult" hamarabb mint az átlag.

Többségében a korábban kezdett dolgok valami bajt jeleznek.

2022. jan. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!