Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki babájának bevált a borosty...

Aki babájának bevált a borostyán babalánc, azok mennyi idő, úgy értem hány nap hordás után tapasztalták a pozitív hatását?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
1 hónapos korunk óta megvan. Kislányom most 19 hónapos. Nem tudom, hogy van-e egyátalán hatása, mert soha nem vettük még le. De nem is szeretném megtudni, mi lenne, ha nem lenne. :-) Annyit tudok csak nyilatkozni ezügyben, hogy kislányom elég nyugodt általában, a fogai észrevétlenül jöttek ki eddig mindig (már 14 van), jó alvó, és elég kiegyensúlyozott. Ezek végülis alátámasztják a borostyánlánc hatását. Egyébként a borostyán megkövesedett fenyőgyanta, és testhőmérsékleten illóanyagok válnak ki belőle, amik nyugtató hatásúak. Ennyi a lényege. Olyan, mint egy homeós szer. Ezáltal nem biztos, hogy pont ez a Te gyermekednél is beválik. Az ilyen homeós dolgoknál ki kell tapasztalni, hogy mire reagál a szervezet. Ha nálunk bevált, és ez az oka a fentieknek, amiket írtam, akkor az jó, de ezt nem merném határozottan állítani azért. :-)
2010. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 hetes kora óta van lánca. Pont attól a naptól kezdve nincs pocakfájása, mióta feltettük rá! Hogy most ez véletlen, vagy nem, én nem tudom, de azóta is hordja! Fél éves múlott és még nincs fogacska, de nagyon nyálzik, és szerintem hamarosan kint lesz. Egyébként nagyon nyugis baba és éjszaka sem kel sem enni, sem más miatt!
2010. szept. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!