Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap este adtam másodjára...

Tegnap este adtam másodjára babámnak Viburcol kúpot és egész éjjel nem aludtunk. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt és tegnap adtam neki, este elalvás előtt nemsokkal. Mindkét éjszaka sűrűn felkelt, főleg mára, max. egy órát aludt egyben. kész vagyok. a kúp lehet az oka?mert hogy az első két alkalommal felerősítheti a nyűgösséget. Na de ennyire???amikor felkelt, sírt fölkellett venni és pár perc alatt megnyugodott.

Merjek máskor is adni neki, esetleg nappal? pár nap múlva 5 hós.


2010. szept. 10. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, de tovább adtam a kúpot és egyre jobban aludt a kisfiam. Felébredt kb. 3-szor, de mégsem félóránként. ( nálunk a fogzás az oka)
2010. szept. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére első alkalomtól hasznosnak bizonyult. 1 éves múlt, egy kezemen megszámolom, hányszor adtam neki viburcolt. Tegnap előtt kibújt fölül 2 foga, viburcollal csak 2x ébredt éjszaka, előtte napokban 8-10-szer.
2010. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk első alkalomtól kezdve tökéletes volt,. egyszer se kelt fel olyankor éjjel.
2010. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fogzásra adod?

Ha igen, próbáld ki a chamomillát, nálunk eddig úgy néz ki, h hatásos! Kisfiam sikítva ébredt több éjszaka a foga miatt, most egyszerre 6 jött neki, abból már 2 kint van. Elég nehezen viseli, de mióta adom neki a bogyeszokat, elviselhetőbb.

2010. szept. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Igen, fogzásra adom. Nagyon nyűgi szegénykém, de ma éjszaka nem merem beadni neki. A chamomillát is elkezdtem 2 napja adni, várom a hatást.

A kúpot meg holnap napközben adom be talán vagy nem is tudom, olyan tanácstalan vagyok. Ha az első két nap felerősíti a hatást és utánna pár napig nem adom, akkor ha újra elkezdem, kezdődik előlről és megint sokkal nyűgösebb lesz tőle? Vagy hogy van ez?

2010. szept. 10. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!