Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónap elején jár a babám,...

6 hónap elején jár a babám, szeret hason lenni, de visszafordulni még nem tud. Hiába próbálom motiválni, a hasán körbe forog inkább. Gond ha kimarad a forgás?

Figyelt kérdés

2022. jan. 30. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiam 6 hónaposan még csak hasról a hátára tudott fordulni, kétségbe is voltam esve, mert ugye elvileg 6 hónapos korra tudnia kellene mindkét irányba. A védőnő azt mondta, csak kicsit meg van késve, semmi probléma. Majdnem 7 hónapos volt, mire sikerült neki a másik irányba is. Nincs semmi probléma vele. Azért említsd meg a védőnőnek.
2022. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezeket a “mikor mit kell csinálnia a gyereknek”- dolgokat átlag alapján számolták ki, de a gyerekek ugye nem olvasták a statisztikát, mind a saját ütemükben fejlődnek. Hónapnyi eltérések is vannak az egyes gyerekek között, nem kell ezen izgulni. Még simán elkezdhet forogni.
2022. jan. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lányom sem tudott 6 hónaposan visszafordulni a hátára. Én elvittem dévényeshez. Feszes volt a nyaka és picit hipoton a törzse. 2 hónap dévény és tsmt helyrehozta, most 17 hónapos, szalad, táncol, mindenre felmászik.

Én azért megnézetném a helyedben, legfeljebb megnyugszol, hogy nincs gond.

2022. jan. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!