Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy éltétek túl ezt a hasonfe...

Hogy éltétek túl ezt a hasonfekve nyüglődős időszakot? 6.hónap

Figyelt kérdés
Hasra tud fordulni, vissza már előfordult, de nem teszi. Amint leteszem a hátára, hasra perdül és aztán szerintem kúszni akar, de nem megy neki, és ÜÜÜÜÜ!!!! egész nap. Erőlködik valamit, nem megy, idegesíti.
2020. aug. 17. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Haha ha. Bocsi. A kisfiam kb 3 hete tud visszafordulni, és csak kitört belőlem a sátáni kacaj.

Nalunk ez egy jó 1,5-2 hónapos sztori volt. 6 hónapos kora előtt 2 nappal kezdett el kuszni. Másnap már hatra is fordult. Uhhhh de tele volt már a tokom. Annyit tudok mondani, hogy türelem, ha kuszni kezd, szerintem nálatok is megoldódik. Az en fiam tudott amúgy már hanyatt fordulni, de abbahagyta. Annyira a kuszasra koncentrált, hogy amíg az nem sikerült, addig semmi más nem volt opció. Csak a hiszti, ha nem sikerült. Kitartás.

2020. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De tök ugyanez. Nem és nem érdekli a visszaforgás, pedog tud, tudott. Ő haladni akar. De nem jól áll neki a dolognak és csak feszít és kínlódik és nyünyörög. Fú már baromi idegesítő. :D
2020. aug. 17. 13:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltunk. Tettem mellé körbe érdekes játékokat, hogy kicsit oldalra kelljen érte nyúlnia, így a hason körbe-körbe forgást tanulta meg először. Mikor ez ment, már nem nyüglődött. Utána egyszercsak elindult a kúszás is.
2020. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem mozdul utánuk még. Látom, hogy érdekli, de egy ideig, úgy 20 percet (legelőször. Utána egyre kevesebbet) elvan az előtte lévő dolgokkal, oldalsók nem érdekesek, aztán megunja, nézi merre mit lehetne, nyögdécsel, és ÜÜÜÜ
2020. aug. 17. 13:13
 5/11 anonim ***** válasza:
En ilyenkor egy ido utan nekitamasztottam a kanapenak, “szerencsere” sokaig csak jobbra tudott hatrol hasra fordulni, igy nyertem par nyugodt percet 😂
2020. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ülj le mellé, és kezd el játszani az oldalsó játékkal. Egyből érdekesebb lesz. 🙂
2020. aug. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát igen,ez nem könnyű időszak. Nálunk is eltartott vagy 2 hónapig mire hason fekvésből elindult. Amíg ez nem sikerült,ugye mindig elfáradt addig ment a nyűglődés. Enyém se fordult vissza,pedig tudta hogyan kell,inkább bőgött és várta a segítséget. 😀

Én mindig felvettem,kicsit a karomba pihent aztán vissza. Én is próbáltam lefoglalni ilyenkor érdekes dolgokkal amit el kell érni,de ha már nagyon kifáradt akkor nem érdekelte. Így én nem hagytam sírva küzdeni,mindig felvettem. Úgy hogy elszórakoztunk így egy pár hónapig. De megerősödött hamar. 8 hónaposan már mászik,ül,feláll kapaszkodva. Azóta nincs nyűglődés. Kitartást kívánok!

2020. aug. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Huh, mar azt hittem h csak engem idegesitett ez :D szerencsere nalunk kb 2 hetig tartott, de mar az idegbaj kornyeken jartunk az “ obegatastol” . Kitartas! Amugy en probaltam elvonni a figyelmet
2020. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Rossz hír, hogy nálunk szinte minden mozgásformánál elojott, mert idegesítette, hogy nem tudja.


Kuszas, mászás, felállás, lepegetes...

2020. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ő is ilyen lesz. Felháborító a számára a tény, hogy neki ez még nem megy :)
2020. aug. 17. 18:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!