Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért magasabb a kislányom...

Miért magasabb a kislányom testhője este?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap este megmértem a kislányom hőjét (11 hónapos), mert lázasan csillogott a szeme. Végbélben levonva 37.1 volt. Kedve jó, sokat evett stb.

Ma reggel 35.8 volt, dél környékén 36.5. Most estére 37.0. Ez normális vagy kóros? Beteg lesz? Kell aggódnom miatta?



2022. febr. 1. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek esetében is magasabb este. Betegség esetén is előfordulhat, hogy csak esténként lázasodik be valaki, de azt napokig. Szerintem nincs miért aggódnod.
2022. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak 37.4 volt sokáig egy vírus fertőzés után, kicsit megborította.
2022. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Fürdés előtt már csak 36.8 volt.

Gondoltam a fogzásra is (még nincs egy foga sem), meg arra, hogy nagyon meleg van itt bent (26 fok) és kimelegedett a játékban.

2022. febr. 1. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Jesszusom 26 fok minek?

Nálunk 19-21 fok van és így is leizzad alvásnál, egy kezeslábasban.

2022. febr. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mivel nem állíthatóak a radiátorok az albérletben, a saját házunk meg még nincs költözhető állapotban.

Az ablakot meg nem akarom rányitni a gyerekre. Ha egy szobában kinyitom (nem ott, ahol vagyunk) semmit sem segít. Ahogy becsukom, negyed óra és újra pokol van.

2022. febr. 1. 22:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi laktunk télen ilyen szálláson és én bizony rányitottam az ablakot, és résnyire úgy hagytam. Úgy lett 21 fok. De megértem, hogy nem akarod.
2022. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!