Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kislányom este 220...

10 hónapos kislányom este 220 ml helyett csak 130 ml tápszert evett. Szerintetek éjjel felkeltsem enni vagy hagyjam reggelig aludni?

Figyelt kérdés
2019. júl. 2. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhes lesz vagy szomjas úgyis felébred magától.
2019. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem egy éves, gondolom vacsizott rendesen. Ne keltsd fel.
2019. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utoljára fél 6kor evett Sinlacot almával.
2019. júl. 2. 21:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne már! 10 hónapos, ha kimaradna egy teljes étkezés az sem gond. Ha éhes lesz majd szól. Bízz már benne egy kicsit.
2019. júl. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1hete váltottunk tápszert tejfehérje allergia miatt. Nem igazán kedveli az új ízt. Ezért néha félek hogy éhes marad de ezt nem kéri. Bár most szerintem el volt nagyon fáradva mert azonnal elaludt. Plusz alig akar folyadékot elfogadni, ezért örülök hogy reggel-este tápszert eszik, abban legalább van. De ha csak ennyit fogad el az nem jó...
2019. júl. 2. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ilyen problémák 1 hónapos gyereknél vannak, nem 10 hónaposnál! Koraszülött lányom van, de 2 hónapos kora után dehogy keltettem fel éjjel enni. Úgyis felébreszt majd ha éhes.
2019. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem keltettem fel a gyerekem hiába az a normális sokaknál.Úgyis felkelti a korgó pocakja
2019. júl. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 egyetértek! Koraszülött fiam van, amint hazaértünk a kórházból (4 hetesen), már nem keltettem. Tudtam hogy ébredni fog, hogy 30-60 perccel korábban vagy később az nekem mindegy volt.

Most lesz 8 hónapos és már legalább 4 alkalommal fordult elő, hogy egy teljes étkezés kimaradt, mert mondjuk átaludta. Nem tömtem meg csak azért hogy meglegyen a darabszám. Úgy voltam vele hogy ha éhes majd szól éjjel. Nem szólt egyik alkalommal sem. (emlékszem mikor a koraszülött osztályon sírva etettem, mert köteleztek rá, hogy éjjel etessek. Hiába láttam rajta, hogy nem éhes. Vissza is jött minden alkalommal az éjjeli adag. Úgy éreztem mintha szegénykém nem is egy kis emberi lény lenne hanem egy liba.)


4 voltam

2019. júl. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En is csak a sárgasága miatt keltettem fel az első hónapban, utána soha. Úgyis felébred, ha éhes-szomjas lesz.
2019. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!