Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Merre fordul először? Hasról...

Merre fordul először? Hasról oldalra, vagy hanyattról oldalra? Vagy egyből átfordul teljesen?

Figyelt kérdés
Hanyatt fekve folyton az égnek állnak a lábai, lehet hogy azzal próbálkozik, hogy elforduljon?
2008. dec. 15. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Ugy tudom, altalaban hanyattrol oldalra, majd hasra. Az en fiam kb. 1-masfel honappal ezutan fordult csak hasrol hatra.
2008. dec. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez babánként változó. Az én lányom például , mint a ventilátor forgott az ágyon, hanyatt fekve, aztán attól függően, hogy hanyatt, vagy hason raktam le fordult meg.Illetve először csak billegtette magát, aztán egy kis gyakorlás után fordult. A nagylányom nem kispályázott, ő már egyből átfordult. Hasról hátra, aztán hátról hasra...
2008. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam hasról hátra fordult először, aztán hátról oldalra és hátról hasra. (Hason szeret aludni, ezért sokat van hason, gondolom ezért tudott átfordulni először a hasáról.)

5 hós kisfiú anyuja

2008. dec. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!