Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj, hogy majdnem...

Szerintetek baj, hogy majdnem 6 hónapos babám nem akar hasrol hátra és fordítva forogni? Néha sikerul neki. Viszont a lábai állandó mozgásban vannak és az ágyában állandoan átfordul (a feje a lábnál va)

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
az én fiam elmult 6 hós mikor elöször hátrol hasra fordult majd egy hétre rá visszafele is.nincs elkésve egyáltalán,csak késöbb kezdi,ez bizonyitja hogy te sem eröltetted pl.ülni sem.igazam van?mindent a maga idejében,a fiam amugy minden másban is kései ,mászni 10hósan kezdett és járni 13 hósan.most 14 hós,szalad mint az örült.nem baj ha nem forog és aki azt mondja baj arra ne figyelj.teljesen jo igy.ennyi idösen nem kell tudni még mindekinek ilyent
2010. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj, vannak babák, akik nem fordulnak át fél éves korukig, az hogy forog az ágyában, az jó!

Ha valami baj lenne, már észrevette volna a gyerekorvos! De azért említsd meg neki a 6 hónapos találkán. (csak a biztonság kedvéért.)

2010. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszolo - tényleg nem ültetem, úgy gondolom, majd ha megérett rá , egyedul felül.

Nem szokom gyakran hasra sem tenni, mert nem szeret, külömben szépen emeli a fejét és a melkasát is.Lehetséges pont ezért nem akar megfordulni?

Köszönöm válaszaitokat, megnyugodtam :)

2010. dec. 10. 22:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mar 1X sikerult neki akkor tudja, csak kesobb fogja elkezdeni.
2010. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól,hogy nem szeret hason lenni napjába többször is próbáld meg mert ha nem abból lehet később baj(legalábbis én itt olvastam ilyet)
2010. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elsö vagyok,van egy ismerösöm aki már 2(!)hónaposan állandóan ültette és 3 hónaposan bébitaxiztatta és etetöszékben etette a babáját,4 hósan forgott neki,6 hósan felkapaszkodott ülésbe és most már feláll.ö most 8hós és lassan megy...szóval szerintem ez sokat számit hogy miket ismer,ö most bajban is van mert a babája nem akar meglenni ülve mert állni akar,persze nem tud,és sir neki.szerintem is amig nem kezdi magától ne eröltessük,amugy idövel teljesen maguktól el fogják kezdeni.majd meglátod hogy megtanul fordulni onnan hihetetlen gyorsan jönnek az ujdonságok majd.az én fiam mindent gyorsan tanult onnantól.olyan sok jo vár rád az elkövetkezendö hónapokban,én imádom nézni ahogy fejlödik a "tudománya"
2010. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!