Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagytudású anyósom szerint...

Nagytudású anyósom szerint nekem jövő ősszel vissza kell menni melózni. Babám most lesz 2hónapos?

Figyelt kérdés
tanítónő vagyok,de végzem a fejlesztőpedagógiát.Anyósom szerint jövőre az oviba kell majd melóznom.Ő úgy gondolja alig egy éves babám addig majd vele lesz.nem szívesenn hagynám rá.És én nem is akarok oviban melózni,sulihoz vagyok szokva.Eddig nyeltem,de minden nap elpofázza,hogy menni kell,és teljes állásba.z hogy én mit akarok,az nem érdekli.Mit tegyek?És szerintetek is hagyjak itthol egy egy éves babát?
2010. szept. 10. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen fontos, hogy mit mond anyósod?
2010. szept. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen te döntöd el, hogy mit akarsz, és hogy mit fogsz csinálni, és nem az anyós. Ha nem akarsz ne menj dolgozni. Én sem megyek vissza legalább a lányom 2 éves koráig, pedig jól jönne a pénz, de nem érdekel. Mondd meg a férjednek, hogy ő állítsa le az anyját, mondja meg neki, hogy ne szóljon bele más dolgába. Sajnállak őszintén, hogy el kell viselned a vén szipirtyót.
2010. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Mégis miért foglalkozol vele, mit mond anyósod, ha TE nem azt szeretnéd csinálni???

Maradj otthon a picivel, élvezd a vele együtt töltött időt, anyósnak meg mondd meg, hogy eszed ágába sincs elmenni az egy éves gyerek mellől sehová...

Ennyi.

Ja és MINDIG ugyanazt válaszold, ahányszor erről beszél, akkor hamar elunja majd...

2010. szept. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

dehogy kell, hza akarsz életed végéig is otthon maradhatsz, nem KELL dolgozni!

két éves koráig kapod a GYES-t, utána, hogy miből élsz, vagy akár addig is miből élsz, éltek, az a te és a férjed dolga, nem az övé.

ráadásul miért kellene az oviba visszamenned, ha a suliban tanítottál??? a hentes sem lesz pék a GYES után, pedig élelmiszer.

ha meg akarsz is menni, akkor is beadhatod bölcsibe, nem kell, hogy ő vigyázzon rá. miért nem megy ő dolgozni?

ne hagyd, hogy ennyire beleszóljon az életetekbe, mert ez örök vitaforrás lesz. inkább még most sértődjön meg egy pár napra, minthogy így éljetek egymás mellett egy életen át.

2010. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Te döntsd el,hogy mikor akarsz dolgozni.Le kell állítani, szépen elmagyarázni a dolgokat neki!

Én nem hagynám otthon anyósra a gyereket csak azért mert, ő akar dönteni helyettem.

Annak a picurkának szüksége van az édesanyjára és nem a mamára!

2010. szept. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
mindenki életét írányítja,és ő jövőre nyugdíjba megy.Egyébként vezető óvónő,és úgy gondolja,hogy az ő helyére beraknak majd,na nem vezetőnek,hanem csak a helyre!Elegem van belőle!Férjemnek mondtam,de ha le is állítja csak ideig óráig tart nála.Egyet fúj mint a pereces!!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 10. 15:33
 7/20 A kérdező kommentje:
nem fontos egyébként hogy mit mond,csak nagyon idegsít
2010. szept. 10. 15:34
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Együtt laktok és már elege van belőled?

Egyébként nem lenne hozzá semmi köze, se hogy mikor se hogy hova, és miért lenne nála egyáltalán, ez nem normális hozzá állás.

2010. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
mert anno ő is visszament szerintem ezért.Nem lakunk együtt,de 4házra lakik innen:(
2010. szept. 10. 15:38
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Pont le... hogy mit mond az anyósom. Nehéz körülmények között éltek?? Mert ha nem akkor mondd neki azt amit én annó az anyósomnak. Azt mondtam neki,ha majd magától kéne kölcsönkérnünk,akkor megyek vissza,de addig amíg saját lábunkon éljük saját életünket,addig anyámnak se engedném hogy bele szóljon,mellesleg Ő nem is teszi!! Na ezek után csoda tötént!! Elhalgatott :)
2010. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!