Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt olyan valakinél,hogy a...

Volt olyan valakinél,hogy a babàja egyaltalan nem tartotta a szemkontaktust és mégsem lett autista?

Figyelt kérdés
Kisbabám 2,5 hós nem igazán tartja a szemkontaktust velünk.
2022. febr. 3. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
🤦🏻‍♀️
2022. febr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
Szegény baba még csak most fog rájönni, hogy pl. van keze. Ne várj tőle sokat.
2022. febr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
2,5 hónapos, könyörgöm! Ne legyenek már most elvárásaid, szerencsétlen 2,5 hónapja még a méhedben volt.
2022. febr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi idősen teljesen normális. Nyugodtan olvasgass utána, hogy melyik hónapban mit tanulnak meg a babák. Mit miért csinálnak. Ez csak àltalános dolog, amit leírnak. Pár hét csúszás lehet benne mindig, mivel nem robotok ők.
2022. febr. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Te atya úr isten. 2,5 hónaposan hova szemezzetek? Azt hittem 1,5 éves gyerekről lesz szó.

Biciklizni se tud még, az nem zavar?

2022. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Komolyan beleíratnám valami terhességi kiskönyvbe, hogy az autizmusnak nincsenek jelei kisbaba korban. Szerinted miért 2 évesen diagnosztizálják leghamarabb? Szerencsétlen 2 hónapos még alig lát tovább az orránál, komolyan mit vársz, hogy süss fel napot énekeljen?
2022. febr. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az lenne a csoda, ha ennyi idősen tartaná a szemkontaktust. Olyan babáról még nem hallottam.
2022. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem,mert állandóan azt látom,hogy teszik fel a videókat mar 5-6-7 hetes babakeol h mennyire figyelnek a mondokakra stb es mosolyognak..az enyem se nem figyel ilyenkor a szemembe se nem moslyog..a neten meg ezt irjak elso jelnek…ezert ilyedtem meg.
2022. febr. 3. 13:17
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Az enyém mai napig lekakkantja a mondókázást, nem érdekli pedig lassan 2 éves.


Majd ha nem néz a szemedbe 6 hónapos kora után talán kezdhetsz aggódni.

2022. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Hát arról csak nem tesznek fel, hogy nem figyel.
2022. febr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!