Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi volt? (Részletek lent)

Ez mi volt? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Lehet, hogy rossz kategóriába írom, de annyit tudni kell előzménynek, hogy van egy férfi, aki tetszik nekem. Közben lett egy új tanárom egyetemen, aki nagyon hasonlít arra a személyre és órán elég sokat néztem a szemébe, szóval sokszor találkozott így a tekintetünk. Viszont egyszer volt, mikor olyan 3 méterre állt a pad előtt, hogy magyarázott valamit, akkor is ránéztem ugye, és ő is erre fordult és a szemembe nézett, majd hirtelen mintha ilyen 2 másodpercre belassult volna meg mosolygott volna egy kicsit. Ekkor hirtelen átjárt valami nagyon fura érzés, amikor ez történt. És a kérdés az, hogy ez mi lehetett? És vajon ezt a kb 2 másodperces belassulást én láttam csak vagy csak nekem volt ilyen feltűnő mert épp egymás szemébe néztünk? Mert ilyet még nem tapasztaltam (Érdekes kicsit, hogy pont a tudatalatti üzenetek volt az anyag és arról beszélt)

2019. ápr. 2. 18:49
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit rosszul fogalmaztam, persze mikor belassult nem beszélt, mert így a mondat közepén megállt.
2019. ápr. 2. 18:56
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Felizgultál? Perverz!
2019. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem...

Valaki tudna normális választ írni?

2019. ápr. 2. 20:17
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez az érzés a te agyadon villant át, mi fele annyit se érzünk ebből mint te szóval kár is itt keresned a választ.
2019. ápr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Pozitív vagy negatív érzés volt? Esetleg kiszolgáltatottságérzés? Tanárral kavarni nem jó ötlet...
2019. ápr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez a történés egy ilyen érzést váltott ki belőled
2019. ápr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen jelenség, amikor az idő mintha megnyúlna. a pillanat kitágul. Ritka, de természetes jelenség. Gyakran szembenézéskor történik meg.

Ilyenkor kicsit átszinkronizálódik az észlelési sebesség az összekapcsolódás hatására a lélek órajelére, ami bitang gyors.


De nem kell ettől ikerlángot meg életem párját hallucinálni be!

Ez egy rezgéshullám interferencia miatt van.

ilyen néha előfordul.

2019. ápr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó! :)

Persze, semmi "életem párja", csak érdekelt, hogy van-e ilyen.

2019. ápr. 3. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!