Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babával milyen...

Fél éves babával milyen melegebb helyre érdemes utazni?

Figyelt kérdés

Kicsit szeretnénk télből a nyárba utazni.

Egyiptom, Tunézia kizárva. Dubai esetleg úgy, hogy multicity foglalással repülnénk és ott megszakítjuk az utat, de kicsit nyugodtabb helyre mennék.


Érdeklődnék, hogy ki merre ment ekkora babával?

Mik voltak a tapasztalataitok, tetszett-e a hely, szálloda? Mennétek-e újból?


Köszönöm előre is a segítségeteket!

(Február végén, márciusban utaznánk.)



#nyaralás #utazni babával
2022. febr. 3. 14:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
És ha tudod hogy nem a te érdemed mi jogon gúnyolódsz azon, ha màs gyereke sír mert "àtlépték a faluhatàrt"? Nem nem vagyok csalódott nem mindenki kàrörvendő ugyebàr.
2022. febr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
29%

Ne haragudj, hogy megkérdezem de neked mi a lóf*sz bajod van? Valami baj van idegi alapon?


Akkor mégegyszer a gyengébbek kedvéért. Én az 1-es válaszoló arra a kommentjére írtam ami ez: “ Semerre nem repülnék fél éves babával. Végig fogja ordítani az utat.” véletlenül sem a világ összes utazás közben síró csecsemőjére értettem, kizárólag ennek az egy embernek szólt. Ha ez nem te vagy, tovább lehet menni, mert nem neked szólt. Ha te vagy, akkor külön poén rosszindulatúsággal vádolni. És igen megfigyelhető, hogy ahol túlféltik a gyereket és 6 éves korig a játszótérig mennek csak, ott mindig nehezebb az utazás. De még akkor sem ezeknek a családoknak szólt a kommentem hanem az egyesnek. Így te is megérted? Lehetne, hogy a következő kommented akkor írod, ha lenyugodtál egy picit, mert nagyon felcseszted magad a semmin.

2022. febr. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem semmilyenre. Babának mindegy hol van. A szülők meg úgyis a babával fognak foglalkozni mindegy hol vannak, én nem költenék erre százezreket, majd ha nagyobb akkor vinném.
2022. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%

Làtszólag te cseszted fel magad nem én lfaszozok a màsiknak.

Igen, megint "nem szóltàl be" senkinek, de azért véletlenül megvan a véleményed arról is aki a jàtszóra viszi csak a gyereket. Nem, nem én, de baromira nem tudom az okàt annak sem ha valaki így tesz, ezért nem fogom rà hogy na biztos ezért meg ezért nehéz neki az utazàs vagy akàrmi.


Egyébként nem azzal volt a gondom hogy szóltàl bàrmit az #1 vàlaszolókak, inkàbb a mikéntjét kifogàsoltam. Szerintem az is elég lett volna hogy mindenki ismeri a sajàt gyerekét a kérdező is, és biztos el tudja dönteni hogy repül-e vele vagy nem. Ez korrekt.

De mindegy làthatólag meggyőzhetetlen vagy, vagy szimplàn te se érted mit akartam mondani neked.

2022. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
6%
14. Te kinek képzeled magad, hogy megmondod miről lehet véleményem meg miről nem és mit kellene írnom?Képzeld el itt vélemények találkoznak. Ha kihúznád a fejed a seggedből akkor talán te is találkoznál más véleményekkel. Édes amúgy ahogy rájöttél hogy nincs igazad és előhúztad a te nem érted kártyát. Jézusom de kellemetlen ember lehetsz..
2022. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
39%

Nekem nincs igazam? Valóban, azért lfaszozol te nekem, közben ajànlgatsz nyugibogyókat, "kinek képzelem nagam" hahaha.

Max te jöttél rà hogy kissé itélkező a stílusod nem véletlenül vàltottàl bepöccenősre.

Amugy ja meglehet a véleményed IDEGEN emberekről, épp csak téged minősít nem engem.

Tovâbbi jó lfaszozàst meg a többi ami kiesik a szàdon.

2022. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28%
16. Hu ha tudtam volna, hogy ennyire rá vagy izgulva a lóf*szra nem hergeltelek volna vele. :D Leírjam mégegyszer vagy elég volt ennyi izgalom az életedbe?
2022. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
57%

Sokat gondolkodtàl ezen az épületes megjegyzésen? Hagyok időt àm, hogy valami tutibbat is kitalàlj.

Menj aludni inkàbb attól lenyugszol.

2022. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
26%

Kussoljatok már az ég szerelmére.Kit érdekel,hogy ti ki mertek-e mozdulni vagy sem.Aki nem mer ne mozduljon,maradjon otthon.Semmi se kötelező,de ne cseszd el más utazási terveit.


A kérdés az volt,hogy aki MENT vagy MEGY a babájával valahová az hová utazott vagy hova utazik.

Mi francia országban voltunk (4 hónapos baba),de azt nem lehet igazán "melegebb" helynek nevezni,főleg hogy a hegyekben voltunk.Nekünk nem ordította végig az utat,aludt.Ahogy másik 4-5 baba se,nem mi voltunk az egyetlen csecsemősök/babások.

2022. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!