Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok anyatejet eszik a babám?...

Sok anyatejet eszik a babám? Lehet ettől fáj a hasa,vagy emiatt nem alszik? 6250 gramm 2 hónaposan

Figyelt kérdés

Amikor kéri, mellre teszem. Igény szerint,ez megnyugtatja. 🙂

Tegnap volt 2 hónapos 6250 gramm.

4400 szuletett.

Itt se védőnő,se orvos..

Majd 2 hét múlva visszük ellenőrzésre.

Honnan tudom hogy hasfájós?

Biogaijat kapja.

1 hónaposan kapott oltást,de másik városba kellett menni ,ahol az orvos csak ránézett,és mondta hogy mehet az oltás. 😒


Van hogy óránként,fél óránként is eszik,nekem pedig sok tejem van 🙏

Ilyenkor mindig sokat eszik,és nagyokat nyel.

Van hogy emelgeti a lábát, vagy nyugtalan a cicin,rúgkapál.

Sajnálom ilyenkor.

Lehet túl van etetve?

Tudom google,de nem akartam össze vissza olvasni mindent :)


2022. febr. 4. 21:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
5%
És mikor foglalkozol a 3 évessel, mikor a kicsit állandóan csöcsözteted?
2022. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11# Kezdődik.

Baba nappal alszik,éjjel van fent.

Próbáltunk pár dolgot,de 3 hetes kora körül változott meg az alvása.

2022. febr. 4. 22:26
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Csodálkozom,hogy még nem estél össze,no meg a nagyon pozitív hozzá állás is igazán dícsérendő. :D

2 hónaposan 6250g..azért van ott mit tömni,nekem kb fél évesen lehetett 6kg.Ha "csak" 90ml-120ml tej igényt nézünk etetésenként az azért mennyiség,azt tudni is kell produkálni neki,aztán a gyomrának igény ide vagy oda tudni kell feldolgozni.Ha pedig egyszerre nem tudja ezt megenni (akár elalszik evés közben) akkor ugyebár sűrűn éhes,ha ehhez társul egy kis pocak fájás meg is van a baj.


Pofiján pöttyök,pattanás szerűek nincsenek? Nekem zsíros volt a tejem,az okozott hasfájást,olyankor ment a kapálózás.:)

2022. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13 #

Néha kicsit piros a pofija,de ezen kívül nem vettem észre mást.

Igen,zsíros,mert az itthoni pólóimból nem jön ki a zsírfolt,pedig 60 fokon mosom.

Igen,sokat jelent a pozitív hozzá állás, pedig ma elsírtam magam,letöröltem a könnyeim,felpofoztam magam,és mondtam (a nevem) ezt mi akartuk,csinálni kell. 🙂

Majd lesz jobb is,üzenem minden anyukának,akik nem alszanak,vagy bármi bajuk van,lesz jobb is,és a lehető legtöbb időt töltsétek a kicsikkel,mert olyan gyorsan megnőnek/ felnőnek. ❤ és ezt az időt nem kapjuk vissza.

2022. febr. 5. 00:03
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

De együgyű vagy 🤣🤦‍♀️

Most komolyan, addig a nagy mit csinál? Le van tojva, mert lett még egy babád? Ő már nem cuki mert megnőtt és dackorszakos?

De jár neked a taps👏 szuper szopatósmami vagy, kitartás, 4 éves koráig abba ne hagyd

2022. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14%
Nyilván túl sokat eszik, ha ilyen kövér.
2022. febr. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Itt maga az ördög az, aki azt meri mondani, hogy túl sokat szoptatsz. Pedig én is szoptatom a babám, és nem időre, mégsem tartom normálisnak ilyen sűrűn tömni a babát, ha ilyen sok teje van valakinek. Az első időkben én is minden nyikkra mellre tettem az enyémet, aztán este meg éjszaka ment a szenvedés meg a nemalvás a pocakja miatt. (Hiszen már azért is mellre kérte magát, mert rossz volt a poci. Hát ezzel marha sokat segítettem neki...) Gyakorlatilag délután 5-től folyamatosan szopni akart, hogy ne üvöltsön. Pár hét után megelégeltem, és eldöntöttem, hogy ha megsüketülök is bele, de nem cicivel fogom nyugtatni, ha az emésztése bántja. Bevált, pedig még vastagon a hasfájós korban van.

De felőlem aztán mindenki úgy tol ki a babájával, ahogy szeretne, hiszen az a "természetes", hogy ilyenkor hasfájós...

Kedves jóég tudja hányas válaszoló, NEM állítunk valótlant.

Etessétek 30 percenként a picit, ahogy a mellékelt ábrák mutatják, igazán jót tesz nekik.

2022. febr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Minden gyerek más,és mások az igényei.Ne akarjátok már jobban tudni,hogy más anyuka gyerekének mi és mennyi az igénye..:D
2022. febr. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ő elvileg a 2.gyereked, nem tudod milyen az ha fáj a hasa egy babának? Ha 3 éves a nagyobb, akkor annyira csak nem felejtetted el. Miért rakod minden nyekkre mellre? Az hülyeség, hogy csak az nyugtatja meg, találj ki mást.

Tele van a hasad, fáj, erre mi történik? Etetnek tovább. Ez szerinted jó dolog? Csak még jobban fog fájni.

A napirend segítene az alváskérdés rendezésében.

Te vagy az anyja, szóval pofozd meg magad kérdező, ne vállon veregetést meg együttérzést várj, anya legyél ne pedig 2 lábon járó csecs.

2022. febr. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én ezért is adtam cumit.Sokan nem szeretik,és nem értenek egyet a használatával,de nekem sokat segített úgyhogy kit érdekel kinek mi az állás pontja.Nem mindig egyezhet meg másokéval,nekem kifejezetten hasznos volt és elfogadta a baba is anélkül hogy gondja lett volna a szoptatással.🤷🏼‍♀️

Szerettem volna,hogy ha éhes akkor egyszerre eszi meg az adagot amire szüksége van,utána pedig nyugodtan pihen és emészt egy-egy órát.

Nem is volt ezzel baj,ha már nagyon tényleg éhség gondja volt az azért feltűnt.Mindent rágott,nyugtalankodott..

Amikor szimplán szüksége volt rám olyan kifejezetten nyűgös nyekergése volt,és nem rágott hanem gyorsabban kapálózott és próbált elfordulni.:D

Ölbe véve cumival szinte azonnal meg is nyugodott főleg kólika tartásban,ha éhes volt akkor ez sem segített,szóval lehet tudni hogy mikor van igazán éhség gond.

Mi rendszerint csináltunk pocak tornát is a felesleges gázok miatt,amiatt is sokat nyűgös a baba,és ha csak eszik rá az nem vezet sehova.

2022. febr. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!