Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy gyes alatt...

Hallottátok, hogy gyes alatt nem köteles a munkáltató visszavenni, csak lehetősége van rá? Bár jan.1-től nem is lehet dolgozni gyes mellett.

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizony, így van, viszont emellett el lehet menni máshová dolgozni úgy, hogy az eredeti munkaviszony nem szűnik meg, és a gyes letelte után az eredeti munkáltató vesz vissza.
2010. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
miért nem lehet dolgozni gyes mellett? ez a fidesz újítása lesz? mert én még nem hallodtam róla.
2010. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2. igen. Visszaadja illetve adta a 3 évet, de nem mehetsz el gyes mellett dolgozni. Kaptunk is meg nem is. Otthon maradhatsz a gyerkőccel, de akkor ne menj dolgozni.
2010. szept. 10. 20:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?????Már törvénybe is hozták????Jan.1-én megyek vissza másfél éves gyerekem mellől dolgozni...komolyan nem kapok gyest mellé????Húúúúú de pipa lettem...
2010. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3.-nak . Ez az új törvénymódósítás, amit jan. 1-től vezetnek be.
2010. szept. 10. 20:58
 6/10 anonim ***** válasza:
ez azokra is vonatkozik, akik még a régi rendszer szerint vannak gyesen? 2 éves kislányom mellől megyek dolgozni októbertől. akkor csak januárig fogok gyest kapni?
2010. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3.vagyok,az utolsó kérdés jó...ez engem is érdekelne...
2010. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hát ez fasza....tudsz linkelni oldalt erről?
2010. szept. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajna mindenkire vonatkozik. Linket nem tudok, én is a munkáltatómtól tudtam meg, hogy ez a módosítás életbe lép majd.
2010. szept. 10. 21:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom majd novemberben fognak erről dönteni, és januártól fog életbe lépni. Tiszta kicseszés, hisz eddig meg mindenki megkapta. Inkább a 3. évet ne adták volna vissza, hisz ki tud 25 ezerből megélni. Inkább csinálnának sok bölcsit, az persze eszükben sincs.
2010. szept. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!