Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos baba, ez jobb lesz?

5 hónapos baba, ez jobb lesz?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám. Napközben amikor fent van, bent van a játszóságyban. Amikor valamit nem ér el vagy nem tudja a szájába tömni, rögtön elkezd hisztizni. Egész nap ezt hallgatom. Lesz ez jobb valaha? Amikor leülök vele játszani, mondokázni akkor is ha megunja sír. Annyira csalódott vagyok.
2022. jan. 21. 11:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Mégis mit vársz egy 5 hónapostól?

Mondja el mi baja? Vagy ha a háta közepére se kívanja a mondókáidat, akkor is csendben hallgassa?!


Ezzel fejezi ki, hogy nem jó neki...

2022. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
Megértelek, az én lányom is rengeteget sírt, akkor is ha csak vele foglalkoztam. 1 éves kora körül múlt el, vagyis inkább úgy írnám, hogy akkortól vált elviselhetőbbé, de teljesen kb. 2 éves kora előtt múlt el az "indokolatlan" sírás.
2022. jan. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért neked jó lenne ha csak feküdni tudnál és bármit szeretnél se el nem éred, se szólni nem tudsz? Igen amúgy ez elmúlik. Aztán majd jön a dackorszak és a hiszti
2022. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Hajajajaj... 🙈😅
2022. jan. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%

Nem lesz jobb. Máshogy lesz szar!!

9 hónapos baba anyukája

2022. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy.

Könnyebb nem lesz, máshogy lesz nehéz.

Most még nincs is vele nagyon munka csak életben kell tartani. Na de majd ha elkezd szaladni és akrobata lenni…

2022. jan. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Oh elég biztató hozzászólások. 😱 Valahogy csak túl élem. Csak nekem ne mondja többet senki hogy milyen jó ha van gyereked.
2022. jan. 21. 14:29
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A jó meg a könnyű két külön fogalom. Nekem legalábbis senki nem mondta, hogy könnyű lesz, ennek tudatában vállaltam. Jónak attól még jó.
2022. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem mindenki azt mondta milyen jó...
2022. jan. 21. 14:34
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

Sajnálom, hogy így gondolod.:(

De mielőtt szültél soha nem láttál gyereket közelebbről 10 percnél tovább?

2022. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!