Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kötitek le a gyereketek...

Hogyan kötitek le a gyereketek figyelmét pelenkázás közben, hogy nyugodtan feküdjön?

Figyelt kérdés

2022. febr. 6. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

A kanapén pelenkázom a TV előtt, az leköti.


Ha szerencsénk van, akkor az XXXLutz reklám előtt tojik be, mert az a kedvence 😅

2022. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Számára érdekes dologról beszélek közben, neki/vele.

Amik történtek velünk, vagy ahova el akarunk menni, vagy mit kapott karácsonyra stb.. Kedvenc énekek.

2022. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Mostanában már nagyon nehezen, és nem is mindig sikerül.

De amúgy cumi a szájába, apró játék a kezébe, és énekelek neki. Ha nagyon nem megy, akkor az ölembe veszem és bugyi pelenkát adok rá. 8,5 hónapos

2022. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Mielőtt valaki belekötne az "apró"-ba, az nem akkora hogy le tudja nyelni 😆🤦 hanem pl. egy kis gumikacsa vagy ilyesmi, amivel ha hadonászik is és összekeni pelusozás közben, akkor könnyű lemosni.
2022. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Mindig adok valamit a kezébe,addig nézi a TV-t,vagy mikor kisebb volt és már tudta fogni a cumisüveget etetés közben lekaptam róla és vissza tettem ameddig evett.

Elég néha a popsikrémes doboz is ahhoz,hogy percekre el legyen varázsolva.

2022. febr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Adok neki egy nehezen kinyitható popsitörlő csomagot, és lényegében neki kell adnia nekem a popsitörlőt. Ő élvezi hogy végre szedheti ki a cuccot, én meg kapok törlőt a kezembe. Viszont hamar el kell venni tőle, de addigra a kaka már nincs ott hogy rámarkoljon a kakás zacsijára. Az a legfontosabb hogy azt elkerüljük.
2022. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!